Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido ve King Gelseydi?

Kaido ve King gelseydi savaşın sonucu ne olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    182
Şimdi Sengoku, Garp, Kizaru, Aokiji'yi Kaido King ikilisi mi alacak? ben mi yanlış anladım?
Sen bambaşka bir dünyadasın. Kizaru, uzun bir süre Marco ile kapışırdı. Kuzan'ı da King tutardı. Kaido yara yara geçerdi geri kalanını. WB, Sengoku ve Garp'ı tek başına tutar zaten. Ne şişirdinez ya siz denizcileri. Merak etme Yonkou'ları böyle harcayan Oda, denizcileri Sanji'ye Zoro'ya yem edecek.

Kaldı ki Marinford'da, Kaido ile çıkarma yapsaydı WB, Donanma, o dakika Ace'yi serbest bırakır. Biz ettik siz etmeyin abi çekerlerdi.

Big Mom ile Kaido ittifakından it gibi tırsıyordu Akainu. Orochi, CP0'ya ayar çekiyordu, benim yanımda Kaido var sizin bize gücünüz yetmez diye. Pompalayın bakalım, ne kadar yükseltirseniz düşüşlerine de bir o kadar yükselirsiniz.

Gördüklerimize ne diyeceğiz? Amiral övücüler MF harici ne gösteriyorlar? Biz aynı MF'den örnek verince "MF'yi sallamayın" deniyor. O zaman Amiralleri neree koyacağız?

Amiraller Yonko'lardan daha güçlü çıkacak. Serinin gidişatı bu yönde. Kaido'yu yenen kişi demek, ondan daha güçlü demek oluyor. MF'yi baz alırsak eğer, Luffy için Amiraller hiç de zor olmaz. O yüzden çok daha güçlü görünecekler MF'ye göre. Keşke böyle saçma sapan şeyler olmasa.

Bir thunder bagua yeter sengoku için.:DGarpda luffy'den daha düşük performans gösterir.Güven bana.
Ülke ekonomisine senden daha çok güveniyorum şu an.
Amiraller Yonko'lardan daha güçlü çıkacak. Serinin gidişatı bu yönde. Kaido'yu yenen kişi demek, ondan daha güçlü demek oluyor. MF'yi baz alırsak eğer, Luffy için Amiraller hiç de zor olmaz. O yüzden çok daha güçlü görünecekler MF'ye göre. Keşke böyle saçma sapan şeyler olmasa.
Amiraller yonkolardan daha güçlü çıkmaz serinin gidişatında da böyle düşünmemizi gerektirecek herhangi bir şey yok. Özellikle Kaido hayvanına şahit olduktan sonra hiç yok. Luffy amirallerle uzun süre uğraşmaz karşısına son düşman kimse o çıkar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık