Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido ve King Gelseydi?

Kaido ve King gelseydi savaşın sonucu ne olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    181
Garp zaten aktif savaşmadı ki ace kurtarılırken ve sonrasında bile, diğerlerine karşı wb yanında kaido jozu nun kan aldığı aokijiyi marconun metrelerce uçurduğu kizaruyu yaşlı hasta kalbi tekleyen wb ye yinede yenilmiş akainuyu yanlarında luffye zarar verememiş sengoku olsa bile wb ve kaido ikilisi yenerdi bence. Tamam amiraller çok güçlü sengoku güçlüdür hala garp hala çok güçlüdür eyvallah da şu wanoyu okuduktan sonra kaido güç olayını altüst etti. Adada en güçlü 10 kişiden 6-7 tanesini banamısın yorulmadan nerdeyse dogru düzgün hasar almadan tokatladı adam.
Marinefordu bu kadar hatalı yorumlayan birinin görmedim sanki kizaru ve aokiji kaybetmiş gibi anlatmışsın jozu aokijiye vurduğunda aokiji Wb'ye saldırıyordu ondan sonra Jozuyu tekledi zaten Marco'da kizaruya hasar verecek birşey yapamadı hatta kelepçesiz haliyle bile saldırı yemişti kizaru'dan savaş sonunda denizcilerde tek yaralı akaiunu'ydu oda Wb tümen komutanlarını karşısına çıkabilecek durumdaydı. Kaido ilah olduğu senaryoda bile Garp-Sengoku-Aokiji-Kizaruyu alamaz

Sengoku DocQnun sütçü beygiri hayvanini tekleyemiyor Kaidoyla Kingi mi yenecek :) Kaido daha MFye varmadan 3 5 Boro Breathle denizci koramiral dev px bırakmaz, 15 20 kişi dışında kimse kalmaz karşıda. Onlara da vura vura indirirler. Sengoku kafasına toppyk sıkmış gibi 2 yıl sonra saçlar bembeyaz olmuş. Sengoku ve Garpı fazla büyütüyorsunuz. :)

Kaido ace’i ordan çıkarmaya yarasın yeter. Wb kendini tutmak için bi sebep kalmadığında marineford’u siler haritadan.

Teach’i tutamayan bunaklar bu ikiliye engel olamaz.

Kaido ace’i ordan çıkarmaya yarasın yeter. Wb kendini tutmak için bi sebep kalmadığında marineford’u siler haritadan.

Teach’i tutamayan bunaklar bu ikiliye engel olamaz.
Tutamayan ? Kaç sayfa kapıştılar ? Ayrıca mf haritadan silinirken wb nin tayfa ne oluyor hepsi balona mı binip kaçıyor ? Aokiji ve kizaru da herhalde problem çözüyorlar. Kusura bakma da sende ki denizci heytırlığı komik olmaya başladı...

Marinefordu bu kadar hatalı yorumlayan birinin görmedim sanki kizaru ve aokiji kaybetmiş gibi anlatmışsın jozu aokijiye vurduğunda aokiji Wb'ye saldırıyordu ondan sonra Jozuyu tekledi zaten Marco'da kizaruya hasar verecek birşey yapamadı hatta kelepçesiz haliyle bile saldırı yemişti kizaru'dan savaş sonunda denizcilerde tek yaralı akaiunu'ydu oda Wb tümen komutanlarını karşısına çıkabilecek durumdaydı. Kaido ilah olduğu senaryoda bile Garp-Sengoku-Aokiji-Kizaruyu alamaz
Jozu aokijiye wb ye saldırırken saldırıp kan aldı aokiji kizaruya nasıl saldırdı ?
Kelepçesiz kizarudan yedi saldırılarda marco ne hasar aldı ? Bence sen asıl olayı kaçırıyorsun dostum, kaido katakuriyi yenmi bm tanklamış sağ kol üstü seviye luffye tek attı ? Aokijiden kan alan adam 2/3 atar , marcoya da en fazla 5/3 atar . Ki kaidonun saldırısında sonra savaşa devam edebilen kaç kişi var wanoda. Luffy oda bayılıp bayılıp yeni p.uplarla , zoro perte çıkmıştı zoro olmasa zoro kid law killer 4 lüsü perte çıkmıştı o kombo saldırıda. Sence kaido ve wb nin aynı anda saldırdığı bir komboda kim sağ çıkabilir ?
Şuanki sağ+, sağ kol, sol kol, yonko 3-4. Komutanları seviyesinde tek arcta 10-15 kişi indirmiş bir adamın kizaru aokiji yaşlı garp ihtiyar sengoku karşısında şansı yok diye düşünen birinin yorumlaması doğru benim ki hatalı 😂 benim tek hatam aşırı denizci fanı ve/veya aşırı kaido haterıyla bu konuşmaya girmiş olmam👍😉

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık