Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido Nasıl Yenilmeliydi?

Kaido Nasıl Yenilmeliydi?

• Kullanılan toplam oy
    99
Ben hala anlamadım acaba uzun zaman ara verip de öyle okuduğumdan mı yoksa kendimi Kaido yenilmez diye inandırdığımdan mıdır bilinmez anlayamadım. Şimdi gerçekten öldü değil mi Kaido?

Yani nedense bir an bana Zoro bir hareketler yapacak gibi geldi ama bir şey yapamadı koçum, aslanım...

Yani animesini izleyip göreceğim nasıl olmuş çünkü mangası bana böyle hissettiremedi yenilgiyi, savaşı.

Mantık hatası seride dolu. Oluşturmaya çalıştığı hikayelere bakma. Ne hikayeleri gözler önüne koyuyor da ana bossun işini bitiren yine ana karakter oluyor.
Ha arada başkalarına da bırakması lazım bence de ama shounenlarda böyle işliyorsa demek ki .//
Seride mantık hatasını hatırlamıyorum. Zoronun seride özel yeri var. Artık birşeyler yapma zamanı geldi odanın.
Thiller barkı hatırla; zoro, luffyden daha çok öne çıktı.

Nika olayından sonra ne yapsa yaranamazdı. ZKK de fan tesellisi mantıklı bir tarafı yok.
Ben anlamıyorum millet mantık diyip yanına ZKK diyor. Hani gözünü bile açamayan Zoro şu an. Güç seviyesi belli King'i yenerken hastanelik oldu kral haki kullanımından dolayı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık