Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido Hakkında Bir Teori

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yabancı sitede gördüm, kaido ve napolyon ilişkisi kurulmuş, bundan yola çıkarak normal hali kısa boylu-tıknaz bir tip olarak karşımıza çıkabilir. 100 canavar kaido lafı dikkati başka yöne çekip, terse yatırmak için olabilir.

Dressrosa-İspanya, duke wellington-x drake, trafalgar d. water-waterloo savaşı-trafalgar savaşı (napolyon'un son savaşı olmuştur, yenilmiştir)

Yabancı sitede gördüm, kaido ve napolyon ilişkisi kurulmuş, bundan yola çıkarak normal hali kısa boylu-tıknaz bir tip olarak karşımıza çıkabilir. 100 canavar kaido lafı dikkati başka yöne çekip, terse yatırmak için olabilir.

Dressrosa-İspanya, duke wellington-x drake, trafalgar d. water-waterloo savaşı-trafalgar savaşı (napolyon'un son savaşı olmuştur, yenilmiştir)
Animede gösterilen boyutu WB"den büyük Hokkaido"nun yerlisi Japon halkı Ainulara benzer bi şey çıkacak muhtemelen.

Valla boyunu bilmem de sonu napolyonunki gibi olacak diye düşünüyorum ben law'ın isminden dolayı. Ama canavar denilen adamın da boyu kısa olmaz muhtemelen.

Aha buda 72 kış Olimpiyatlarının yapıldığı Hokkaido

Animede gösterilen Kaido"nun adası

Valla boyunu bilmem de sonu napolyonunki gibi olacak diye düşünüyorum ben law'ın isminden dolayı. Ama canavar denilen adamın da boyu kısa olmaz muhtemelen.
Bende öyle düşünüyordum da arkadaşın biri Hulk gibi bir şey önerince umutlarım yeşerdi
Ve bence bu adam biraz çatlak olmalı biraz saf biraz çocuksu ve çokça vahşi ki konuşulamasının canavarlığının bi anlamı olsun

Bu sadece fikir bro, vücudunun alt tarafı gözükmüyor resimlerinde zaten, burada savaş teorisi daha ilgi çekici, fiziksel görüntü ayrıntı zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık