Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kadınlar, Bir İmparator Tayfası Eder mi?

Bu Tayfa ne ederdi ?

• Ortalama İmparator tayfası etmezlerdi.

Kullanılan: 9 4.6%
  • Ortalama İmparator tayfası ederlerdi.

Kullanılan: 65 33.5%
  • En Güçlü İmparator tayfası olurdu.

Kullanılan: 51 26.3%
  • Ne İmparatoru ? Korsanlar Kralı Tayfası

Kullanılan: 69 35.6%

• Kullanılan toplam oy
    194
Çok emek vermişsin de.Tüm kadın karakterleri koymana gerek yoktu.

10-15 kişilik bir tayfa kursan yeterliydi bence.

Çünkü fazla güçlü biri eklemedikten sonra sayının önemi yok.

İmparator tayfası ederler gibi,çok güçlü bir kaptana,ikinci,üçüncü komutan edebilecek elit kadın savaşçılara sahipler.

Ama sanki bir sağ kol sıkıntısı olabilir gibi duruyor.
Tüm kadınları koymadım yav. Eli silah tutan askeri güç olacak herkesi yazdım. Mansherry'i falan da tabiki yeteneğinden aldım. İmparator organizasyonunda bulunan her türlü kişiyi düşündüğümden daha geniş bir kadro tuttum.

Sağ kol sıkıntısı olur mu bilmem ama muhtemelen dört komutan da dördüncü ve üçüncü komutanın üzeri. Yamatoyu biraz görmek lazım. Hancock'un bacıları bile silahlanma vol1 kullanıyordu. Hancock bir de fatihin hakisine sahip. Gücünü az çok tahmin etmek mümkün. Birinci veya ikinci komutan ligine kesin yazılır. Gion da Amiral adayı, hem de Amiraller gibi özel lakaplara sahip. Fakat meyvesi olmayan Fujiden daha zayıf. Seçilmemesi bile bu yorumu yapmak için yeterli. Sağ Kola yakındır ederi bir tık altı da olabilir (sol kol) Smoothie zaten direkt ikinci komutan.

Son düzenleme:
Tüm kadınları koymadım yav. Eli silah tutan askeri güç olacak herkesi yazdım. Mansherry'i falan da tabiki yeteneğinden aldım. İmparator organizasyonunda bulunan her türlü kişiyi düşündüğümden daha geniş bir kadro tuttum.

Sağ kol sıkıntısı olur mu bilmem ama muhtemelen dört komutan da dördüncü ve üçüncü komutanın üzeri. Yamatoyu biraz görmek lazım. Hancock'un bacıları bile silahlanma vol1 kullanıyordu. Hancock bir de fatihin hakisine sahip. Gücünü az çok tahmin etmek mümkün. Birinci veya ikinci komutan ligine kesin yazılır. Gion da Amiral adayı, hem de Amiraller gibi özel lakaplara sahip. Fakat meyvesi olmayan Fujiden daha zayıf. Seçilmemesi bile bu yorumu yapmak için yeterli. Sağ Kola yakındır ederi bir tık altı da olabilir (sol kol) Smoothie zaten direkt ikinci komutan.
Ben şu yeni amiral adaylarını bilmiyorum daha doğrusu aklımdan çıkmışlar,sonuçta çok görmedik o karakterleri.

Bir anda seriye girmiş gibi.Oda işler mi o bile belli değil ?

Yani Gion için ne desem boş şu anda.

Ben şu yeni amiral adaylarını bilmiyorum daha doğrusu aklımdan çıkmışlar,sonuçta çok görmedik o karakterleri.

Bir anda seriye girmiş gibi.Oda işler mi o bile belli değil ?

Yani Gion için ne desem boş şu anda.
İşler mi biraz saçma bir soru. Odanın açıkça Gion ve Tokikake'yi Lordları kaybetmiş denizcilere güç katkısı yapsın diye eklemiş. Bir de Rocks olayının ilk geçtiği yerde Garp ile Gion ve Tokikake konuşuyordu. Hani benim Amiraller adaylarını ciddiye almamdaki tek sebep. Özel lakaplarının da yer alması. Yoksa denizcilerde Amiral-Koramiral arasına girebilecek bir düzine adam var. Onlarda Amiral adayı olarak anılırdı yani.

Bu kadronun KK olmama ihtimali yok. Tabii bu Big Meme'nin sadece güç olarak olarak kullanılmasıyla mümkün olur. Tayfada karar verici çok karakter var. Potansiyel ve ters meyveleri düşünürsek 2 Yonko eder bu oluşum.
Zaten Linlin ve Hancock arasında kesinlikle bir Ego savaşı olur. İkisi de yönetilecek bir tip değil. En başta şey de düşündüm. Hancock ve Linlin ortak. Smoothie, Yamato ve Gion Komutanlar diye.. fakat Hancock fanı manı etmesinler diye böyle yerleştirdim.

Zaten Linlin ve Hancock arasında kesinlikle bir Ego savaşı olur. İkisi de yönetilecek bir tip değil. En başta şey de düşündüm. Hancock ve Linlin ortak. Smoothie, Yamato ve Gion Komutanlar diye.. fakat Hancock fanı manı etmesinler diye böyle yerleştirdim.
Big Mom Tsuru'ya saygı gösterir belki Carmel Ana gibi. Hancock da zora düşünce uyar Gloriosa benzeri.

Ayrıca bu konu fikrine ilk kez denk geldim. İyi düşünmüşsün.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık