Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] K-Project

K-Project

Yeni çıkmış kısa soluklu ama kendine bağlayan bir anime. Özellikle açılışı çok hoşuma gitti. Ne zamandır böyle açılış görmüyordum. Kısaca tanıtırsak:

Yashiro Isana adlı lise öğrencisi normal hayatını sürdürürken bir gün serseri tipli kişilerden oluşan bir çete tarafından kovalanır. Yashiro'nun köşeye sıkıştığı anda ise Kurou Yatagomi adlı kişi gelerek Yashiro'yu kurtarır.
Yashiro kurtulduğuna sevinirken bir anda Yatagomi'nin kendisinde kılıç doğrultmasıyla şaşkına döner. Yashiro'ya çok benzeyen biri önemli birisini öldürmüştür ve bu nedenle Yashiro farklı kişiler tarafından aranmaktadır.
alıntı:türkanime

Moderatör tarafında düzenlendi:
2.sezonu onaylanmış haberi olmayanlara söyleyeyim. Ayrıca Totsuka-sana üzülmeyen bizden değildir.

2.sezonu onaylanmış haberi olmayanlara söyleyeyim. Ayrıca Totsuka-sana üzülmeyen bizden değildir.
Senin yüzünden izlemedim bu animeyi :D Korsanfan ne dinliyor konusunda da ost paylaşıp totsuka san a üzülmeyen bizden değildir demiştin,yine demişsin:)
Bu spoiler mı yoksa ilk bölümde filan ortaya çıkan bir şey mi?

yani totsuka san ın öldüğünü ilk bölümde öğreniyoruz ama adi,pislik biri olarak tanıyoruz onu.Sonradan öğreniyoruz ki meğer ne fedakarlıklar yapmış,çok asil duyguların insanıymış:D
Bu mudur:D
Yok ya bildiğin gamsız totsuka-san ölürken bile herşey güzel olacak diyor adam .s.s.s.s Kendisi öyle değerli bir dost ki Karizma abidesi Kırmızı kralımız totsuka-sanın intikamı için topyekün savaş çıkartıyor.

Yok ya bildiğin gamsız totsuka-san ölürken bile herşey güzel olacak diyor adam .s.s.s.s Kendisi öyle değerli bir dost ki Karizma abidesi Kırmızı kralımız totsuka-sanın intikamı için topyekün savaş çıkartıyor.
Kaan yarın izleyeceğim animeyi, sana dair övgü! dolu mesajlarım için bu konuyu takip et:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık