Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jump Festa [2018]

Weevil gösterildi zaten ve o elemanın WB ile ilgisi yok :of:
Epeydir görünmüyordu tekrar gözükecek işte. Tüm işaretler Weevili gösteriyor. :(

Diğer mevzu aynı Katakuri Bruulee olayı gibi, Bruulee Katakurinin ne menem biri olduğunu bilmeden sallıyordu, sen de WByi bilmeden savunuyon Ferhat dono. Yapmış bir kaçamak işte. Şimdi oğulları miras kavgasına düştü. Öküz öldü ortaklık bozuldu. Kabul et artık :(

Sandman'in aktardığı bilgiye de baktım. Açıkca daha önce görmediğimiz biri tanıtılacak ki Sandman de gizlenen/saklanan bir efsane anlamında aktarmış. Ve bu kişi bizimkilerin, şimdiye kadar yollarına çıkan, en büyük düşmanı olacak. Beyazsakal ile ilgili/ilişkili olma durumu var.

Weevil artık açıkca bilinen biri, adam Shichibukai zaten. İhtimal vermiyorum.

İlginç öyleyse. Op bu tür konularda şeffaf olurdu genelde. Bunca zamandır saklanan birisinin o kadar güçlü olması çok ender bir durum.

İlginç öyleyse. Op bu tür konularda şeffaf olurdu genelde. Bunca zamandır saklanan birisinin o kadar güçlü olması çok ender bir durum.
Aklıma 2013 Jump Festa'da Oda önemli birinin harekete geçeceğini söylemişti o geldi. 2014'te ise bu kişinin hala görünmediğinden bahsetmiş, sonraki yıllarda da bahsi geçmemiş. Sanki sonradan fikrini değiştirdi ve sonraya sakladı gibi bir durum geldi aklıma.

Aklıma 2013 Jump Festa'da Oda önemli birinin harekete geçeceğini söylemişti o geldi. 2014'te ise bu kişinin hala görünmediğinden bahsetmiş, sonraki yıllarda da bahsi geçmemiş. Sanki sonradan fikrini değiştirdi ve sonraya sakladı gibi bir durum geldi aklıma.
Aynen bak aynı kişi olabilir. Ertelendikçe ertelenmiş öyleyse.

Bizimkilerin şimdiye kadar önündeki en büyük engel olacak denmiş, BM’den güçlü veya Yonkolardan güçlü bir efsanemi acaba, heyecanlandım şimdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık