Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Jujutsu Kaisen

Kral son kozlarını da oynuyor. Alan genişletme ve alevler de geldiyse sona yaklaşıldı herhalde.

Animesini bitirdikten sonra dayanamadım ve mangasını da okumaya başladım 3 gün içinde güncele geldim. Heyecan-aksiyon-dövüş hepsi üst seviyede baya baya heyecanlı gidiyor. Bu mangayı da okuduktan sonra artık iyice emin oldum; sOda denilen şahısda ne dövüş çizme becerisi var ne de mangakalık var acayip yeteneksiz bence. Jujutsu kaisen baya iyi manga tavsiye ederim kesinlikle okunmalı. Favorim Geto- Okkutsu- Zenin Toji gerçi baya iyi karakter var Sukuna da baya iyi tasarlanmış.

Son düzenleme:
Animesini bitirdikten sonra dayanamadım ve mangasını da okumaya başladım 3 gün içinde güncele geldim. Heyecan-aksiyon-dövüş hepsi üst seviyede baya baya heyecanlı gidiyor. Bu mangayı da okuduktan sonra artık iyice emin oldum; sOda denilen şahısda ne dövüş çizme becerisi var ne de mangakalık var acayip yeteneksiz bence. Jujutsu kaisen baya iyi manga tavsiye ederim kesinlikle okunmalı. Favorim Geto- Okkutsu- Zenin Toji gerçi baya iyi karakter var Sukuna da baya iyi tasarlanmış.
One piece dövüş tekniklerinin ön plana çıktığı bir anime değil ki. Çeşitli güçlerin ön plana çıktığı bir anime. O yüzden dövüş sahnelerinin pek bir önemi yok

One piece dövüş tekniklerinin ön plana çıktığı bir anime değil ki. Çeşitli güçlerin ön plana çıktığı bir anime. O yüzden dövüş sahnelerinin pek bir önemi yok
Ama aylarca hatta yıllarca bu önemsiz dövüş sahnelerine maruz kalmasak çok güzel bir seri One Piece, gerçi hikayesiyle insanları daha çok cezbetse de battle shounen olduğu için mecbur katlanacağız. Döneminde çıkmış Naruto, Bleach, Hunter x Hunter'a kıyasla çok geride dövüş sahneleri. O zamanlar pek dikkat çekmese de 2024 yılında, her ne kadar kendisini bu konuda geliştirmeye çalışsa da, JJK karşısında dövüş sahneleri konusunda esamesi okunmaz OP'nin.

Ona bakarsak korsan mangası korsan çağı falan deniyor ama bir kez olsun bir deniz savaşı gördük mü derim. Tabi zevk meselesi ben artık çöp piece denilen seriden gram zevk almıyorum hatta yarın bitecek dese mangaka hemen bitir derim o derece yani. Birde sOda gerçekten beceriksiz dövüş teknikleri dediğin şeyi de dövüşlerde göstermesi gerekiyor. Akainu ve Aokiji- Whitebeard ve Gol D.Roger dövüşüyor sonra atlıyor 10 gün sonra diyor Allah aşkına hangi tekniği gösteriyor ve o tekniğin dövüşlerde nasıl bir etkisi olduğunu biz nereden biliyoruz adam göstermiyor ki neyse kusura bakma çöp piece beni sinirlendiriyor :flaugh:

Ona bakarsak korsan mangası korsan çağı falan deniyor ama bir kez olsun bir deniz savaşı gördük mü derim. Tabi zevk meselesi ben artık çöp piece denilen seriden gram zevk almıyorum hatta yarın bitecek dese mangaka hemen bitir derim o derece yani. Birde sOda gerçekten beceriksiz dövüş teknikleri dediğin şeyi de dövüşlerde göstermesi gerekiyor. Akainu ve Aokiji- Whitebeard ve Gol D.Roger dövüşüyor sonra atlıyor 10 gün sonra diyor Allah aşkına hangi tekniği gösteriyor ve o tekniğin dövüşlerde nasıl bir etkisi olduğunu biz nereden biliyoruz adam göstermiyor ki neyse kusura bakma çöp piece beni sinirlendiriyor :flaugh:
tamam işte bende onu söylüyorum. one piece bu tarz bir anime değil. dövüş odaklı değil. daha çok entrikalar üzerinden giden ve özellikle şu aralar tayfadan ziyade daha genel bir anime olmaya başladı. daha çok Morgans zerinden gidiyor anime aslında baktığımızda. hee bu da çok normal dövüş gösterdiğini düşünürsek bu anime bitmezzz. 5-6 yıl daha sürer rahat. o yüzden biraz konuları hızlandırmaya başlamış. ama en hızlısı bu damın o konuda eleştiririm bende. ancak dövüş olayları konusunda serinin en başından şu ana kadar öyle bir dövüş teknikleri olayı animede gösterilmedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 5)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık