Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Jujutsu Kaisen

Bu Angel karakteri hiç tekin değil. Nerden haberi olup bizimkilerin yanına çıkageldi böyle. Ortada kurulmuş olan büyük bir tuzak var gibi. Tengen bunun nerde olduğunu sezebiliyordu. Ya bilerek 2. koloniye yönlendirdiyse bizimkileri. Sonuçta Angel için illa 2. Koloniye birileri gidecekti. 2. Kolonide ise eski sahirlerin en belalısı olan Kashimo var. Bana bayağı Tengen tarafından kurulmuş bir tuzak gibi geldi şimdi. İki özel seviyeyi sırf itilaf oyununa katılmasınlar diye tutuyor da olabilir üstelik.
Tengen zaten şüpheli bir karakter, dediği her şeye inanmak yerine bir sorgulamak lazım. Tamamen Kenjaku’nun tarafındadır demiyorum ama meleğin öylesine ışınlanabilmesi ve ışınlandığı paneli öylece bırakması… Gege resmen şüphelenin diyor. Bunlar tamamen alakasız da olabilir tabii ama bu Tengen’in şüpheli bir karakter olmasını değiştirmiyor.

Yuuta'ya bir şey olmasından tırsıyorum bu arc. Bu kadar pohpohlanması iyi değil. Kenjaku ile 1v1 atsa alır bence ama başka birileri de girebilir araya. Umarım bir şey olmaz.

Yuuta'ya bir şey olmasından tırsıyorum bu arc. Bu kadar pohpohlanması iyi değil. Kenjaku ile 1v1 atsa alır bence ama başka birileri de girebilir araya. Umarım bir şey olmaz.
Tek Yuta için tırsma bence konu Gege ise ama bir şey olacaksa da erken olmaz çünkü 143’den itibaren karakter fightlamadı bol bol gücünü göreceğiz.

Tek Yuta için tırsma bence konu Gege ise ama bir şey olacaksa da erken olmaz çünkü 143’den itibaren karakter fightlamadı bol bol gücünü göreceğiz.
Bebeğim Maki için eminim artık ona bir şey olmaz seri sonunu görür. Megumi de görür onun dışında dediğin gibi her şey olabilir.

Tengen zaten şüpheli bir karakter, dediği her şeye inanmak yerine bir sorgulamak lazım. Tamamen Kenjaku’nun tarafındadır demiyorum ama meleğin öylesine ışınlanabilmesi ve ışınlandığı paneli öylece bırakması… Gege resmen şüphelenin diyor. Bunlar tamamen alakasız da olabilir tabii ama bu Tengen’in şüpheli bir karakter olmasını değiştirmiyor.
Eğer Tengen yalan söylüyorsa bu Angel'ın Hapishane boyutunu açacak yeteneği olması da yalan çıkabilir. Öyleyse Gojo nasıl kurtarılacak diye sorarsanız:
Gojo'nun serbest kalmasını sağlayacak karakter aslında Takaba. Takaba'nın yeteneği çizgi film fiziğini hayata geçiriyor. Hapishane boyutu saf kuvvetle açılamayacak bir obje ama Takaba, yeteneği ile kutuyu balon gibi patlatabilir. Gücünün Gojo'ya karşı bile etkili denmesi de gizliden buna işaret bana kalırsa.

O kısım çok net. Panel kullanımları, panel dışına çıkan karakter çizimleri, açıklamaları bile benzer. Çok doğru kişiyi örnek alıyor kendisine Gege. Jjk'nin, HxH gibi geniş bir evren olmasını dilerdim.

Şimdi düşündüm haterların eline malzeme verdik arkadaş… Çıkarlar şimdi HxH kopyası diye fnmfmsmg. Elemanın biri muhabbet ediyorduk araya: “Klişe” yazıp bırakmış. Görmüşsündür belki, dikkatli olmak lazım.:D

Tengen olayını biraz düşündüm, herkesin kendince çıkarları varken kaç yüz yıllık sahirin bir çıkarı olmaması komik olurdu diye düşünüyorum. Şimdi Tengen, Kenjaku’nun planında kurban olmamak için bizimkilere beni korursanız size bu kutunun arkasını veririm dediyse, yani yine çıkarlarını koruduysa aynı şeyi niye olayların devamı için yapmasın? Tüm bu oyun, geçmiş sahirleri ve tüm bunların arkasında dönen gizemler, akıl oyunlarının sadece Kenjaku, Uraume ve Sukuna üzerinde dönmesi sıkıcı olurdu belirli bir vakitten sonra. Fark ettiyseniz bu saydığım karakterlerin hepsi kötü niyetli çıkarlara sahipler. Tengen için de “kötü de değil ama iyi de değil” kafası bir nötrleme bekliyorum Gege’den, sürprizleri sevdiğinden kesinlikle bu bilge sahiri öyle boş bir iyi niyet kutusuna çevireceğini zannetmiyorum. Şunu da unutmayalım, Tengen dengesini kaybettiğinde insanlığın bile bir düşmanı haline gelebilir deniyordu, şu anda da pek dengeli sayılmaz, tüm bu şüpheler seride yer bulur kendine umarım ve Gege yine bizi şaşırtır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık