Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Jujutsu Kaisen

Cidden rezalet bitti. Ne Sukunanın geçmişi ne Kenjakunun geçmişi gösterildi. Ayrıca, bunların doğru düzgüm motivasyonu bile gösterilmedi. Meguminin alanını tamamlatmadı ve İtadorinin alanını açıklamadı bile. Sonradan gelen sahirleri, Gojo klanını ve Kamo klanını göstermedi. Yine, Tengen ile ilgili bir sürü boşluk kaldı. Hakariye de değinmedi doğru düzgün. Hiç beğenmedim sonunu

Seviyorum bu seriyi. Bitmesi üzdü. Umarım Sukuna’nın hikayesini anlatan bir mini seri görürüz en azından.
@Kuroashi no Sanji
Sukuna'nın son söylediği sözler ile Gege yine bizi üzdü. Hem meraklanmayı körükledi hem de seriyi bir anda bitirdi. Yine de eskisinin hatırına sevgimiz var. Lakin gege direkt bitirdi. Bunun dışında Gege'nin bir dediği bir dediğine tutmuyor. Gelebilir de.

Cidden rezalet bitti. Ne Sukunanın geçmişi ne Kenjakunun geçmişi gösterildi. Ayrıca, bunların doğru düzgüm motivasyonu bile gösterilmedi. Meguminin alanını tamamlatmadı ve İtadorinin alanını açıklamadı bile. Sonradan gelen sahirleri, Gojo klanını ve Kamo klanını göstermedi. Yine, Tengen ile ilgili bir sürü boşluk kaldı. Hakariye de değinmedi doğru düzgün. Hiç beğenmedim sonunu
Hawli mangaka olmaya çalışıyor çaktırma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık