Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Jujutsu Kaisen

Ana kötüye olabilecek en saçma şekilde uzayı kesmek gibi op bir yetenek verdikten sonra nasıl olacak da kara şimşek çıkarma hariç hiçbir güçlendirme vermediği ana karakterle kapıştıracak gerçekten çok merak ediyorum. Yuji bir şeyler yediğinden ve güç kazandığından falan bahsetmişti ama şu kadar hax bir çara nasıl sökecek acaba. Keşke uzayı kesme olayını es geçip ekstra ağızlarla kollarla çizseydi Gojo kapışmasını daha en başından. Temel özellikleri farklılık gösterdiği için hem daha tutarlı olurdu hem okuma zevki yüksek kalırdı hem de saçmalamış olmazdı.
Gojo'nun kaybedeceği çok bariz olmasına rağmen en kötü şekilde yaptı bunu. Sukuna'nın yenilişi pek tatmin etmeyecek gibi.

Birden çıkmaz, ama Yuji 6 tane kardeşini yedi ve en önemli şey ise Sukuna'nın tekniğine sahip. Ufak bir sıyrık, ama Sukuna bu yarayı iyileştiremiyor mesela.

Bu İtadori ve Sukuna dövüşü raund raund olacak belli ki. Araya Yuta girer, onun da selasını okuruz.
Okumayız. Kenjaku'yla dövüşecek Yuta... Birde Uro'nun tkeniğine sahip, şu uzayı bükebilen. Sukuna'nın uzay kesen tkeniğine karşı koyabilir.

Vallahi bir anda Sukuna yenecek güce çıkarsa kötü olur.
Umarım olmaz, ama Sukuna'nın tekniğine karşı koyabilir. Gege kendisi köşeye sıkıştırdı bakalım nasıl çıkacak.

Oda'nın güç inşası 1000 bölümü yılları aldı. O yüzden sorun yoktu. Sadece G5 güzel değildi. Bu aynı örnek değil. Burada sağlam dövüşler yapmamış gelişmemiş bir karakter var. Zaten sonu çok aceleye gelmiş serinin.
Oda'nın güç inşası 1000 bölüm aldı da her arc değişmiyor mu Alpa? Jjk şu halinde bile Op'tan daha iyi bu konuda. Oda'nın tek artısı macera hissini verebiliyordu zamanında o, dövüşleri için asla okumadım.

Gojo'nun kaybedeceği çok bariz olmasına rağmen en kötü şekilde yaptı bunu. Sukuna'nın yenilişi pek tatmin etmeyecek gibi.

Birden çıkmaz, ama Yuji 6 tane kardeşini yedi ve en önemli şey ise Sukuna'nın tekniğine sahip. Ufak bir sıyrık, ama Sukuna bu yarayı iyileştiremiyor mesela.
Seriyi baştan sona okumam gerek. Kardeşlerini yediğini hiç hatırlamıyorum.

Yuji Sukuna'nın lanetli enerjisine maruz kaldığı için Sukuna'nın teknikleri ona çok zarar veremez. Gojo mor ile kendini patlattığında kendi lanetli enerjisi olduğu için zarar görmemişti.

Gojo konusunda hemfikiriz zaten. Sukuna'nın yenilişi için de ben de aynı senin gibi tatmin edebilecek bir kurgu göremiyorum şu an. Çizik meselesini geçen bir YT kanalında görmüştüm ama kendini şu anki Sukuna'ya çizik atabilecek bir pozisyona sokması zor. Yiyerek elde ettiği güçleri de sanki ömrü boyunca pratik yapmış gibi kullanması iyice sırıtır. Higurama belli ki Yuji'ye hamle yapacak boşluk oluşturmak için burda ama hala gözümde o panelleri canlandıramıyorum bu kadar op karaktere karşı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık