Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Jujutsu Kaisen

Bölümü tamamen okuyunca gördüm, artık Gojo dirilir teorisinin de gerçekleşeceğini düşünmüyorum. Bu seriye fatiha okunabilir bundan sonra. Pek bir şey vadetmiyor artık.

Domain amplification kullandığı zaman tekniğini kullanamıyor kanka. Sadece yumruk atabiliyor. Zaten 2 chapter önce mahoraga gojo'nun kolunu kesti. Sukuna ise sonsuzluğu geçmeyi yavaş yavaş öğrendi. Angel sukuna'nın gördüğü şeyleri hemen öğrenebildiğini söylemişti. Sukuna'nın Tüm planı buydu zaten. Gojo en güçlü hamlesini 2 kere kullandı sukuna yine ölmedi.
Knkam sonsuzluğu geçmeyi öğrenince Gojo tırt demişsin onun için söylüyorum. Yukarda da yazdım Gojo ayakta konuşuyo purpledan sonra buhar olan Mahoraga ne ara geri çağrıldı da kesti? Ha amplificationda yumruk yumruğa kapışıyolar evet onda da patates etti Sukuna'yı. Bariyersiz bölgesiyle de rahat rahat aşıyordu sonsuzluğu kendi bölgesinde tokatlandı eleman. Yavaş yavaş sonsuzluğu aştı diyorsun da Mahoraga zaten Gojo'yu kesiyordu dediğin gibi 2 bölüm önce. Espri nerde?

Sukuna'nın tüm gücüyle savaşmadığı zaten 2 chapter önce söylenmişti. Gojo'yu yense bile hala dövüşmesi gereken insanlar var. Ciddi ciddi Gojo'nun kazanmasını bekleyenler var mı? Hikayeye ters zaten bu. Gojo 2 dk'da kenjaku'yu öldürür sonra hikaye biter.
[https://hizliresim.com/l3wktg2]
[/url]

Knkam sonsuzluğu geçmeyi öğrenince Gojo tırt demişsin onun için söylüyorum. Yukarda da yazdım Gojo ayakta konuşuyo purpledan sonra buhar olan Mahoraga ne ara geri çağrıldı da kesti? Ha amplificationda yumruk yumruğa kapışıyolar evet onda da patates etti Sukuna'yı. Bariyersiz bölgesiyle de rahat rahat aşıyordu sonsuzluğu kendi bölgesinde tokatlandı eleman. Yavaş yavaş sonsuzluğu aştı diyorsun da Mahoraga zaten Gojo'yu kesiyordu dediğin gibi 2 bölüm önce. Espri nerde?
Kanka mahoraga kesmedi zaten. Mahoraga öldü. Sukuna kendi tekniği ile kesti. Maho'yu model olarak kullandı. Uzayı kesince gojo'da öldü.

Sukuna'nın tüm gücüyle savaşmadığı zaten 2 chapter önce söylenmişti. Gojo'yu yense bile hala dövüşmesi gereken insanlar var. Ciddi ciddi Gojo'nun kazanmasını bekleyenler var mı? Hikayeye ters zaten bu. Gojo 2 dk'da kenjaku'yu öldürür sonra hikaye biter.
[https://hizliresim.com/l3wktg2]
[/url]
Mevzu Gojo'nun kaybetmesi değil zaten bu kadar saçma şekilde ve offscreen yapılması. Bir de Megumi'den faydalanarak başarmasına rağmen bir kamyon laf edilmesi.

Kanka mahoraga kesmedi zaten. Mahoraga öldü. Sukuna kendi tekniği ile kesti. Maho'yu model olarak kullandı. Uzayı kesince gojo'da öldü.
Knk Mahoraga kesebiliyordu diyosun Gojo o durumdayken de Sukuna'yı tokatlıyo sonra da sonsuzluktan sonrası tırt Gojo'nun diyorsun. Tekrar söylüyorum bariyersiz domainiyle zaten kesebiliyordu. Gojo bunun da önüne geçti. Agito diye bir ucube daha çıkarttı hepsine rağmen kazanamadı Sukuna. Sonra senin dediğin şekilde uzayı kesmek gibi broken bir yetenek kazanarak hakkından gelmiş ben de anca anladım sayende. Benim sana söylemeye çalıştığım şey bu adamın sonsuzluktan ibaret olmadığı hayvan gibi güçlü oğlu güçlü olduğu. Sukuna'nın nasıl bu kadar CT'si kalmış da böyle bir saldırı yapmış o da ayrı tartışma zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık