Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Jujutsu Kaisen

Sukuna henüz tam gücünü kullanmadı. Bakalım kashimo ne yapıcak? Tek seferlik tekniğini kullandıktan sonra enel gibi olucak bence. Beklenenden daha fazla hasar vericek.

Yok yahu direkt öyle diyor herif gojo neden bu kadar seviliyor anlamadım gidin nanami yi sevin falan diye zırvalıyordu çeviri hatası olmaz bu işte
Ama oradan nefret cikartimi zor. Herkesin 1 kişiyi sevmesine demistir. 10-20 tane güzel karakter yarattim. %80 gojo da gojo diyor diye demiş olabilir.

Ama oradan nefret cikartimi zor. Herkesin 1 kişiyi sevmesine demistir. 10-20 tane güzel karakter yarattim. %80 gojo da gojo diyor diye demiş olabilir.
Başından beri aslında var bu mevzu karakter çok güçlü oldu nereye koyacagını bilemedi gitti mühürledi sonra abuk subuk açıklamalar yaptıktan sonra bu şekil öldürtmesinde ben art niyet ararım

O kadar sevmiyor ki 2 sene çizmedi sonra da sadece vefat ettirmek için geri getirdi, yetmedi bunu yaparken gerçekleştirdiği efsane savaşı da yerin dibine soktu. Sanki pek zorlama bir çıkarım değil...

10 küsür bölüm Sukuna ile savaştırdı Sukuna bütün avantajlarına rağmen ne yaparsa yapsın Gojo üstün çıktı Sukunanın karizmayı yerle bir etti şimdi Gojo ölüyor ve diyor ki "Meguminin teknikleri olmasaydı yinede yenebilir miydim emin değilim" Gege daha kolpa çıktı Sukunadan

Biz senden razıyız Gojo reis rahat uyu kendi yaratıcını yenemedin malesef

Ha birde 1 sayfayı eksik çizmiş sonra özür dilemiş bilin bakalım hangi sayfa ? Tabiki Gojonun Kesiliş anı. Adam Off-Screen gitti

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık