Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Jujutsu Kaisen

Şaka gibiydi ya nasıl yenildiğini bile göstermedi. Gojo adam kazandı tiviti atıp kayıplara karışmış gibi bir şey oldu.
Kaplandığın alandaki boşluğu kestim brom. Infinity'ni bypass etti. ;)

Nanamin ve Gojo'nun konuşmaları ilginç, Nanamin ben aynı kalmak için güneyde bekledim, değişmek istiyorsan kuzeye git diyor. Gojo da veda ediyor. Spoiler veren Hintli yerine düzgün bir çeviriyle bakmak istiyorum bölüme.

Bu arada benim anladığım çeviri doğruysa tabi Sukuna Mahoraga abimizi izleyerek kopyalıyor sonsuzluğu kesmeyi. Yani hadi bir twist oldu İki tarafta tekrar tam güçte savaşacak olsun bu saatten sonra teke tek vs de Gojo'nun şansı sıfır. Aslında Sukuna geleceğe yatırım yaptı diyebiliriz sonuçta sürekli doğuyor bu altı göz ve sonsuzluk kullancıları artık beleşe kill.

Rezil etmiş resmen Gojo'yu. Geçen bölüm savaş bitti denmesinden zafer havasından burnuma pis kokular geliyordu zaten.

Hajime de berbat savaştın diyerek Gojo'nun yüzüne tükürmeye geliyor herhalde. Daha da gömecek herhalde Gojo'yu. Gojo'nun yenemediğini Hajime'nin yenebileceğini düşünmüyorum.

Gojo'nun ölmesi gerekiyordu, diğer gençlerin gelişip, kendilerini göstermesi için. Öleceği çok belliydi, ama ölümden sonraki konuşmaları sıkıntılı. Gojo ve Sukuna arasında bu kadar fark varsa,diğerleri ne ara gelişecekler de Sukuna'yı yenecekler. Umarım orijinal çeviride daha açıklayıcı olur o kısımlar. Aksi halde bir Madara bir Juha Bach sorunu olacak mangada.
Gojo taktik olarak çok üstün bir karakter oldu her zaman ve bu kapışmadan önce de Megumi'yle ilgili bir şeyler söylemişti. Acaba daha sonra ortaya çıkabilecek bir şeyler yapmış olabilir mi kapışma sırasında Sukuna'ya? Yetenek setiyle bakınca pek mümkün gelmiyor bana ama öteki türlü de bu savaş çok anlamsız kalıyor. Çünkü bu Sukuna övücü konuşmalardan anlaşılan adam basbayağı yenileceğini biliyormuş.

Bu arada benim anladığım çeviri doğruysa tabi Sukuna Mahoraga abimizi izleyerek kopyalıyor sonsuzluğu kesmeyi. Yani hadi bir twist oldu İki tarafta tekrar tam güçte savaşacak olsun bu saatten sonra teke tek vs de Gojo'nun şansı sıfır. Aslında Sukuna geleceğe yatırım yaptı diyebiliriz sonuçta sürekli doğuyor bu altı göz ve sonsuzluk kullancıları artık beleşe kill.
Megumi'yi kurtarıcam falan dedikten sonra sadece Sukuna'nın daha güçlü olmasını sağlayıp ölmesi... hay senin kalemine Gege.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık