Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Jujutsu Kaisen

Dövüş devam ederken öldürse bundan iyiydi. Dövüşü bitmiş gibi gösterip sonraki sayı tak diye adamın ölümünü çizmek neyin kafası? Böyle ters köşeyi dedem de yapar.

İtadori'nin hep acınası çizilmesi artık sinir bozucu oldu. Tamam ana karakter güçsüz olur güçlendir de çok üzüyor be.

Dövüş devam ederken öldürse bundan iyiydi. Dövüşü bitmiş gibi gösterip sonraki sayı tak diye adamın ölümünü çizmek neyin kafası? Böyle ters köşeyi dedem de yapar.
Animede ki malum bölüme yetişşin diye böyle yaptı ben yıllardır diyorum bu çizer manyak bunu denk getirmek için uğraşcak. Daha bu dövüş başlamadan arkadaşlara demiştim animede ne zaman hapis bölümü gelecek o zaman bitecek dövüş diye.

Sukuna tam güç dövüşmedi gibi söylemler de hiç hoş olmadı, neden böyle yaptı anlamak zor. Okurken en eğlendiğim savaşlardan biri saçma sapan bitti.
Zaman atlaması olacağını sanmıyorum. Hajime Sukuna'yı yenmesi için yapılmış bir karakter. Kapışacaklardır, engelleneceklerdir ama sonunda Hajime kazanacaktır. İtadori'nin de yeni tekniği beden değiştirmek gibi bir şey. Megumi'yi de öyle kurtarırlar. Tabii çok farklı bir gidişat da olabilir Gege ne düşünmüşse artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık