Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Jujutsu Kaisen

190 Spoilerlarına devam edeceğim.

Gege'nin 2019'da Itadori için verdiği bir röportaj:

"Itadori'ye kendimce bir shounen kahramanı özelliği verdim. Fakat süper güçlü epik shounen ana karakteri gibi olsun da istemedim çünkü bundan nefret ederim, o yüzden ona kendimden bir parça vererek mangada cidden kendinizi onun gibi hissettiğiniz yerler olsun istedim. Amacım onun cidden insan olduğunu hissettirmekti. Onu yaratmam kesinlikle kolay olmadı ama umarım amacıma ulaştığım paneller okumuşsunuzdur!"

190:

Hakari, kolunu feda ederek ölümden kurtuluyor ve lanetli enerjisi bitmiş Hajime'yi bayıltarak ona bir tür anlaşma sunuyor.

Hajime'nin Sukuna'ya kullanacağı bir lanetli tekniği varmış ama tek seferlik olduğu için kullanmamış.

Momo, Charles ile ortaya çıkıyor ve Hakari, Hajime ikilisine eklenmesi gereken kuralları söylüyor.

Maki, Noritoshi Kamo ile Sakurajima kolonisinde lanet temizlerken bir anda büyük bir lanet koloniyi istila ederken bölüm biter.

Son düzenleme:
190:
Maki'nin kolonilerden çıkıp tekrardan girebildiğini öğreniyoruz, Hakari ise buna ilk başta şaşırmasa da daha sonra bunun nasıl olduğunu Momo'ya sorunca Momo: "...Yapabildi." diyor.
Tam olarak cevabını Momo vermese de sebebi tabii ki lanetli enerjisinin olmaması, Toji gibi her yeri özgürce dolaşabiliyor. Oyunun kurallarını bozsa bile oyun Maki'yi tespit edemiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık