Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Jujutsu Kaisen

Alt paneldeki kız ölüm diyor. Hakari de kendi kendine durumun vahim olduğunu söylüyor. Umarım harcamaz karakteri :/
Şimdi de başka bir panel geldi orada da ölümsüzlüğü bitmiş gözüküyor, leak paylaşan elemana aşırı derecede uyuz oldum, nerede ne atıyor anlam veremedim. Cuma gününü beklemek en iyisi olacak galiba.

Silinmiş Üye

Şimdi de başka bir panel geldi orada da ölümsüzlüğü bitmiş gözüküyor, leak paylaşan elemana aşırı derecede uyuz oldum, nerede ne atıyor anlam veremedim. Cuma gününü beklemek en iyisi olacak galiba.
Bana göre ilk attığın panel başlangıçken diğeri sonları gösteriyor. Bir yandaki panelde hakari dalga geçer gibi kırıldı hop iyileşti diyor fakat diğerinde durumun kötü olduğunu ve sanırım bölgesel genişlemenin verdiği olasılıkta ölüm çıktı. Zaten bir sonraki 4.11 dakika olmadan öldürecem diyen Hajimenin şansı gelmiş oluyor.

Bana göre ilk attığın panel başlangıçken diğeri sonları gösteriyor. Bir yandaki panelde hakari dalga geçer gibi kırıldı hop iyileşti diyor fakat diğerinde durumun kötü olduğunu ve sanırım bölgesel genişlemenin verdiği olasılıkta ölüm çıktı. Zaten bir sonraki 4.11 dakika olmadan öldürecem diyen Hajimenin şansı gelmiş oluyor.
Son sayfanın leakı geldi ve 3. açtığı bölge oldu.

189 Hakari'nin bölgesinin zirve olduğu bölüm olacak, yüksek ihtimalle hem 777'yi tutturacak (Pachinkoların en büyük ikramiyesi)
hem de üstte attığım gökkuşağı rengi çıkma ihtimaliyle birlikte aradaki süreyi sıfırlayacak. Ayrıca ölümünün ucundayken bunları kazanması da bölgesindeki Idle "Death" Gamble kelimesi de yerini bulmuş:D.
Bunların dışında 189 ile birlikte Hakari'nin bölgesini 6 bölümdür görmüş oluyoruz, bölgelerin nihai vuruş içermesinin dışına çıkıp fight içinde de kullanılabilirliğini gösterdiği için ayrı bir zevk verdi. Bu arctaki komplikeliği de bu fight karşılaşmış oldu.

188 Türkçe

Bu bölümle itibaren bir not düşeyim, normalde 2 veya 3 bölge açtığınız zaman çoğunlukla dayanamaz ve yıkılabilir. Hakari'nin bölgesi ise bu tür savaşlara dayanıyor, bu sayede 2 veya 3lü bölgeler kullanmak Hakari'nin bölgesinde yıkım yaratmıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık