Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Jujutsu Kaisen

Tam tersi olsa seri bu sefer de: "Seri çok basit, bu mu güzel ya?" falan diye basitlikten yana şikayet edilecekti, kimseyi memnun edemeyeceğine göre tercih diyelim.
Normallik veya basitlik yerine böyle farklılığı tercih ederim ben, klasik gördüğüm şeyleri göreceğime farklı ama zamanla alışabileceğim bir yanı görmek daha çok hoş olurdu. Her seri için böyle Jujutsu için değil. Dediğin gibi, zevkler.
Sanırım biraz yanlış aktardım düşüncelerimi,komplike olmasından ziyade yapılmak istenilen işleyiş biçimini başarısız buluyorum onun dışında bir serinin yüzeysellikten çıkmış olması beni daha çok tatmin eder zaten. Şu sıralar piyasada bulunabilen etkili olduğu söylenilen ve iyi okuyucular tarafından önerilen bütün mangaları listeme attım ve tek tek okumaya çalışıyorum,kendi açımdan işleyiş biçimlerini daha rahat analiz edebiliyorum diyebilirim.

Umarım en azından yeni sayılarda en azından çizimler biraz daha düzelmiş olur

Sözlüğe çok fazla göremediğim için gelen yanıtları yeni görüyorum kusura bakmayın 😂 Bu kadar s*çıp sıvayan bir manga daha görmedim çünkü mangaka olağan shonen mentalitesinden farklı bir noktada olduğunu göstermeye çalışıp işleri komplike bir hale getirmeyi denediğinden manganın okunulabilirlik seviyesi bir hayli düştü bence ve bunun yanı sıra çizimleri de gittikçe daha kötü bir hale geliyor.

Bu arada One Piece ile mi karıştırdın diyenler bence cidden saçmalıyor,One Piece en azından 700-800 sayı sonra okuyucu benliğinde "bir şeyler yanlış gidiyor" düşüncesini ortaya çıkarttı,kaldı ki bu kadar uzun olup her sayısını aynı kalite düzeyinde tutabilecek bir seri olduğunu da düşünmüyorum. Evet eleştiriyoruz,gömüyoruz falan ama kusura bakmayın JJK ile mukayese edilecek kadar da düşmedi seri
Bu kadar sıçıp sıvayan manga görmedin mi :(
Şonen mentalitesinden farklı bir nokta mı:/ Arkadaşım herif(?) bleach ve hxh miksliyor. Sen şonen mentalitesinden farklı bir noktada olmaya çalıştığını iddia ediyorsun:(
150 bölümlük ark yapıp 5 bilemedin 10 tane "ohh"luk bölüm veren oda'yı da savunmayın şurada:(

Bu kadar sıçıp sıvayan manga görmedin mi :(
Şonen mentalitesinden farklı bir nokta mı:/ Arkadaşım herif(?) bleach ve hxh miksliyor. Sen şonen mentalitesinden farklı bir noktada olmaya çalıştığını iddia ediyorsun:(
150 bölümlük ark yapıp 5 bilemedin 10 tane "ohh"luk bölüm veren oda'yı da savunmayın şurada:(
Arkadaşım benim ilk yorumumda Oda ile alakalı hiçbir şey yokken One Piece'i araya sıkıştıran sizsiniz zaten,bu noktada benim de One Piece ile ilgili düşüncelerimi belirtmem gayet normal.
Sen Bleach ve HxH miksliyor olarak düşünebilirsin ama ben de Bleach ve HxH miksleyemiyor olarak görüyorum demek ki bunda sorun ne anlayamadım? Bomboş tartışmalara çekiyorsunuz insanları cidden

Arkadaşım benim ilk yorumumda Oda ile alakalı hiçbir şey yokken One Piece'i araya sıkıştıran sizsiniz zaten,bu noktada benim de One Piece ile ilgili düşüncelerimi belirtmem gayet normal.
Sen Bleach ve HxH miksliyor olarak düşünebilirsin ama ben de Bleach ve HxH miksleyemiyor olarak görüyorum demek ki bunda sorun ne anlayamadım? Bomboş tartışmalara çekiyorsunuz insanları cidden
Ee ilk yorumunu alıntılamadım ki :( Tamam işte düşüncelerini özgürce(?) ifade ettiğin bir platform ya burası ben de kendi düşüncelerimi ifade ediyorum:(
Yoo gayet de miksliyor. Hatta araya jojo sosuna bulayınca on # 5 * bir eser elimize geçiyor.
Tartışma da gayet doluydu aslında buralarda. Birileri gelip kabızlığını gidermeye çalışmadan önce tabi🙊

Ee ilk yorumunu alıntılamadım ki :( Tamam işte düşüncelerini özgürce(?) ifade ettiğin bir platform ya burası ben de kendi düşüncelerimi ifade ediyorum:(
Yoo gayet de miksliyor. Hatta araya jojo sosuna bulayınca on # 5 * bir eser elimize geçiyor.
Tartışma da gayet doluydu aslında buralarda. Birileri gelip kabızlığını gidermeye çalışmadan önce tabi🙊
Sen düşüncelerini ifade etmekten çok benim düşüncelerime müdahale etmeye çalışıyorsun ve inan bu bu taraftan bakınca hiç hoş durmuyor. İyi mikslendiğini düşünüyorsan gider her bölümüne 10 verirsin ben öyle olmadığını düşünüyorum ki bunu birilerine sataşmadan belirtiyorum. Yani kusura bakma kalemle karalanmış lise sırası minvali çizilen panelleri ya da okuyucu "ağbii yha ne kadar zekice" denilsin diye yazılmış güçleri hiç övmek istemiyorum.

Sen düşüncelerini ifade etmekten çok benim düşüncelerime müdahale etmeye çalışıyorsun ve inan bu bu taraftan bakınca hiç hoş durmuyor. İyi mikslendiğini düşünüyorsan gider her bölümüne 10 verirsin ben öyle olmadığını düşünüyorum ki bunu birilerine sataşmadan belirtiyorum. Yani kusura bakma kalemle karalanmış lise sırası minvali çizilen panelleri ya da okuyucu "ağbii yha ne kadar zekice" denilsin diye yazılmış güçleri hiç övmek istemiyorum.
Harika bir post oldu bu. Hayırlı forumlar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık