Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Jujutsu Kaisen

Harcadı zaten.

184:

Hajime Panda'nın 3. Çekirdekli haline tabir ile "tek atıyor."

Bölüm Hajime'nin: "Sukuna nerede?"
sözüyle sona eriyor.

Hakari ve Hajime fightı çok yakın diye düşünüyorum. Üstte yazdığıma benzer bir şey göreceğiz gibi duruyor.
Güzel bu karakterden beklentim yüksek Sukuna ile vs atar mı bilmiyorum ama gözü yüksekte olduğuna göre bizim tayfayı ezmesini görmek istiyorum. Toplu vs olur mu acaba 2 3 kişinin birden buna daldığı.

Teşekkür ederim. Şimdi okudum.

Panda böyle yenildiğine göre kim kaldı dövüşmeyen bizim taraftan. Maki mi?
Şu an koloninin sonradan içinde gösterdiği tek Karakter Miwa. Göstermediği ama kesin giren karakterler olabilir Maki gibi. Hakari ile Hajime dövüşü kaldı şu an, bu fighttan sonra serinin bir kilidi daha kırılıp genel olarak açılacak gibi duruyor.

Maki ise zaman dilimi olarak şu an bu karakterlerden önde onu da unutmamak gerek ayrıca, onu tamamen farklı bir şekilde görebiliriz yani.

Şu an koloninin sonradan içinde gösterdiği tek Karakter Miwa. Göstermediği ama kesin giren karakterler olabilir Maki gibi. Hakari ile Hajime dövüşü kaldı şu an, bu fighttan sonra serinin bir kilidi daha kırılıp genel olarak açılacak gibi duruyor.

Maki ise zaman dilimi olarak şu an bu karakterlerden önde onu da unutmamak gerek ayrıca, onu tamamen farklı bir şekilde görebiliriz yani.
Ben Maki'nin Hakari ve Panda ile birlikte gireceğini sanıyordum. Aklımdan çıkmış akıbeti.

Tanıtımlarda gördüğümüz ve aksiyona girmeyen bir Gojo'nun mührünü açabilecek abla kaldı galiba. Tekrar okumam lazım. İtlaf oyunun tanıtım taraflarını çok aklımda kalmamış.

Ben Maki'nin Hakari ve Panda ile birlikte gireceğini sanıyordum. Aklımdan çıkmış akıbeti.

Tanıtımlarda gördüğümüz ve aksiyona girmeyen bir Gojo'nun mührünü açabilecek abla kaldı galiba. Tekrar okumam lazım. İtlaf oyunun tanıtım taraflarını çok aklımda kalmamış.
Seri şu an bu koloni fightları için serinin zaman dilimini bilerek 12 günde sıkıştırdı. Bir şekilde bunu güncel zamana oturtacak ve zaman plot twistlerini açıkçası ben çok seviyorum. (sizi bir anda kargaşanın arasına bırakmasını.)

Hakari ve Charles fightı, Yuta fightından 2 saat ileride mesela.

Ayrıca Hakari ve Charles fightı olurken Maki şu anda Zen'inleri deşiyor.

Shibuya'dan itibaren serinin içinde daha 12 gün geçti üstte dediğim gibi. Tüm bunları nasıl oturtacağını heyecanla bekliyorum, kesinlikle zamanla ilgili bir plot twist gelecek.

Seri şu an bu koloni fightları için serinin zaman dilimini bilerek 12 günde sıkıştırdı. Bir şekilde bunu güncel zamana oturtacak ve zaman plot twistlerini açıkçası ben çok seviyorum. (sizi bir anda kargaşanın arasına bırakmasını.)

Hakari ve Charles fightı, Yuta fightından 2 saat ileride mesela.

Ayrıca Hakari ve Charles fightı olurken Maki şu anda Zen'inleri deşiyor.

Shibuya'dan itibaren serinin içinde daha 12 gün geçti üstte dediğim gibi.
Anladım şimdi. Ben zaman dilimini ne önce gösterildiyse o önce olmuş kafasında gibi düşündüm. Yani bu dövüş yaşanırken Makim akrabalarını deşiyor daha.

Böyle ara ara Gojo sensei diye güzelleme yapıyorlar. Ben kurtulduktan sonra ne yaşanacağını merak ediyorum. Yuta'nın gücü bana geçiyor ama Gojo Sensei'nin ağırlığını daha göremedim. Gojo için yapılan en güçlü güzellemesi çok güzel yerleşti kafama.

Anladım şimdi. Ben zaman dilimini ne önce gösterildiyse o önce olmuş kafasında gibi düşündüm. Yani bu dövüş yaşanırken Makim akrabalarını deşiyor daha.

Böyle ara ara Gojo sensei diye güzelleme yapıyorlar. Ben kurtulduktan sonra ne yaşanacağını merak ediyorum. Yuta'nın gücü bana geçiyor ama Gojo Sensei'nin ağırlığını daha göremedim. Gojo için yapılan en güçlü güzellemesi çok güzel yerleşti kafama.
Sivillerdir odur budur hep sınırladı toplu fightında, çıktığındaki ortam tam istediği tarzda olacağından çok epik fightlar gelecek gibi.

Filmin hangi salonlarda gösterime gireceği belli olmuş. Yarın vizyonda. Beklediğimden daha fazla salonda gösterime giriyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık