Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jozu (İki Kollu) vs. Magellan

Kim kazanır?

• Jozu

Kullanılan: 0 0.0%
  • Magellan

Kullanılan: 1 100.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Jozu: (Çift kollu olacak)

B.haki kullanabilmektedir ve elmas meyvesine sahiptir.

Devasa bir buz kütlesini kaldırıp atabilmiştir. Saf gücünün çok yüksek olduğu düşünülmektedir. Bknz.

Dünyanın en iyi kılıç ustası Mihawk'ın slashını durdurabilmiştir. Bknz.

Amiral Aokiji'den kan getirmiştir. Bknz.

Hantal olduğu düşünülse de Croco onun için büyük ve hızlı demiştir.

http://mangayurdu.com/oku/One_Piece/560/12

Magellan:

Magellan Doku Doku no Mi'yi yemiştir. Bu meyve ona sınırsız miktarda ölümcül zehir salgılama gücü vermiştir. Magellan değişik formlarda zehirli saldırılar yapabilir. Zehirli gaz, gözyaşartıcı gaz, kabarcık zehri ve sıvı zehir gibi değişik saldırılarla düşmanına ciddi hasarlar verir. Magellan'nın en adı çıkmış ve İmpel Down mahkumlarının en çok bildiği saldırısı üç başlı ejderhaya benzeyen Hidra'dır. Hidra korozif sıvı zehirden oluşmaktadır. Temas ettiğinde rakibi felç eder ve eritir.

Bknz hydra:

Magellan, Teach ve tayfasını geçerken teklerkene:

Magellan, Luffy'e iki kamyon zehir yedirmişkene:

Jozunun meyvesinin Magellan karşısında bir işlevi olacağını sanmıyorum. Sıyrılacak hıza ve çevikliğede sahip değil. Win Magellan.

Magellan eyvallhatta Jozuya bi baktım Mihawka stop çekti sonra Crocaya uçurdu ama arkamı bi dönmemle Aokijiye kol bırakmış(onuda uçurdu önceden) yani anladığın gibi cidden Jozuyu ne de meyvesini görmedik.
Şartlara ve Jozuya bağlı diyem ben. Ama Jozu olsun, vardır kuytu köşesinde bir kaç numara yoksa zaten Magellanın 2. formu çok zor anlar yaşatır.

Jozu kendisini elmas ile kaplayıp zehirden korunabilir diye düşündüm ben. Açıkçası diğer türlü mr3 de yener bu adamı. Mumla yapıştırır. Veya Reiper hesabı Monet bunun etrafı sarar karla hop gitti.

not: yanlış anlaşılmasın elmas ile mumdan, kardan korunabilmeli anlamında söylemiyorum. Üstte hızdan bahsedilmiş, Jozu kaçamaz falan denmiş. O halde Monet de yener Mr3 de. Meyveleri ile bunu mal gibi bırakabilirler demek istedim. Ama kimse de yener demez bu ikisi Jozu'yu.

Jozu kendisini elmas ile kaplayıp zehirden korunabilir diye düşündüm ben. Açıkçası diğer türlü mr3 de yener bu adamı. Mumla yapıştırır. Veya Reiper hesabı Monet bunun etrafı sarar karla hop gitti.

Ve zaten öyle bir şey yok sadece bi anlık duvar görevi yapabiliyor o mum filan.

Mr3 kendi diyor artık işe yaramıyor diye. ve görüldüğü gibi alt karede de zehir en sonunda o mumada ele geçirmeye başlıyor.

Luffy orda dilini mi çıkarmış :S

Roronoa Zoro

Magellan Jet Bazukaya diz çöküp inleyen adam, Jozu elmas formunda vurur vurur geçirir, elmas ın sertliği en iyi kılıç ustasının devasa slash ını durduruyor, o elmasla kaplar geçirir devasa yumrukları zehire dokunsada bişe olmaz elmas sert

Ayrıca Mum ile elmas ı kıyaslamayın, Mum dediğiniz orada anlık çelik görevi yapıyor, yoksa Daz Bones ın çeliği dahi daha sert, Elmas tan bahsediyoruz biz burada Venom Demon dahi bişe yapamaz Elmas+Haki ye

Magellan Jet Bazukaya diz çöküp inleyen adam, Jozu elmas formunda vurur vurur geçirir, elmas ın sertliği en iyi kılıç ustasının devasa slash ını durduruyor, o elmasla kaplar geçirir devasa yumrukları zehire dokunsada bişe olmaz elmas sert

Ayrıca Mum ile elmas ı kıyaslamayın, Mum dediğiniz orada anlık çelik görevi yapıyor, yoksa Daz Bones ın çeliği dahi daha sert, Elmas tan bahsediyoruz biz burada Venom Demon dahi bişe yapamaz Elmas+Haki ye
hala Megallan için aynı örneği veriyosun sen ha:D
O bazuka Karasakalı uçurdu(bazuka bile değildi) o Bazukalar Lucciyi ağlattı bu küçümseme nerden geliyor böyle
Yahu Magellandan İvankovlar Crocolar Jimbeiler aynı anda kaçtı daha ne yapsın bu adam? İyiki yedi bi bazuka, sıkıyorsa aynı bazukayı o 2. forma atsın.
Yahu bir kere illa dokunmasına bile gerek yok kapalı bi alanda kapışılarsa çoğu kişi ayvayı yiyor bu adam karşında, solunum yoluyla bile zehir bulaşır rakibe. Bu nasıl bi güçtür.

Mum zırhla bile son forma kadar dayandı Luffy. Elmasın o zehiri geçirmesine hiç ihtimal vermiyorum. Zaten zehir geçemezse hiç şansı kalmaz Magellanın.

Açık alanda Magellan'a şans vermiyorum o zehrin elması geçebileceğine inanmıyorum. Kapalı alanda bir şansı olabilir solunum nedeniyle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık