Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] JoJo's Bizarre Adventure

Son düzenleme:
part 8 in sonu tatmin etmedi bence
Aynı şekilde düşünüyorum ben de, bilemiyorum diğer partlarla karşılaştırınca garip bir son olmuş gibi hele kaybettikleri kişiler için ağlamaları falan :D Normalde Jojolar dövüşten dövüşe koşuşturmaktan verdikleri kayıplara oturup ağlamazlar hiç bu konu bir yana fanlar tarafından da bazı noktaların -örneğin holly- açık uçlu kaldığı söyleniyor bakalım 9.partta bizi ne bekliyor...

Dua edelim de bizim vampir ölmeden önce seriyi bitirsin, yoksa Jojo evreni yarım kalacak :confused:

Son düzenleme:
hapishanede geçeceğinden bence çok fazla gereksiz diyalogun geçeceği part serisi olacak "la bi susunda,dövüşün" diyebilirsiniz. Saracak mı bilmiyorum. Beklentiyi yüksek tutmamak gerek. Bazı izleyiciler mangaka kakasını çizse beğenir,laf kondurmaz bilirsiniz. Umarım güzel olur.

hapishanede geçeceğinden bence çok fazla gereksiz diyalogun geçeceği part serisi olacak "la bi susunda,dövüşün" diyebilirsiniz. Saracak mı bilmiyorum. Beklentiyi yüksek tutmamak gerek. Bazı izleyiciler mangaka kakasını çizse beğenir,laf kondurmaz bilirsiniz. Umarım güzel olur.
Ben böyle düşünmüyorum açıkçası, Jojo hep dövüş ağırlıklı fakat arkasında zengin bir hikâye ile farklı karakterleri olan bir seriydi. Ha belki Jojo'nun ilk defa kız olması serinin işlenişine bağlı olarak durumu biraz değiştirebilir onun dışında güvenim tam hiçbir partta hayal kırıklığına uğramadım -hele bu partın sonu ilgimi çok çekiyor- Ayrıyetten Araki popülerlik ya da para için çiziyor gibi durmuyor -zaten bu tarz seriler uzun soluklu olmuyor olsa da karakterler mundar oluyor bildiğiniz gibi- ileride ne olur bilemeyiz ama adam zaten Gucci için tasarımlar vs. yaptı modayla da uğraşıyor hani parayı götürüyodur ondan çizeceğini zannetmiyorum.

12 bölüm herhalde bir kısmı. Tamamı kaç bölüm olacak bilgi var mı? Varsa ne zaman çıkacak?

Spoiler yemeden bugünlere kadar geldim. Hayat zor. Şimdi araştırıp spoiler yemek istemiyorum. Cevap verirseniz sağ olun, elveda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık