Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] JoJo's Bizarre Adventure

Kira'nın, ot gibi yaşamak istiyordum lafı da ayrı bir olay, adama bi rahat vermediler:p "Kıskandım seni, ne kadar boş vaktin var" cümleside bu özleminin bir tezahürü:oleyo: Villain olarak gayet başarılıydı bu sezonda:respect:

Yeni sezonda bir an önce gelsin yavv, piyasada iş yok bu aralar, pek düzgün şeyler çıkmıyor:mad:

Son seriyi bitireli fazla olmadı.Bu sezon da iyiydi ama öncekiler kadar beğenmedim.Stardust sonrası biraz hafif kalmış.Josuke'yi çok tuttuğum söylenemez.Jotaro ilk çıktığında garipsemiştim ama şimdi anlıyorum büyük adammış.Son seride girdiği her sahnede ağırlığını koydu.Eskiden de çok akıllıydı son seridekilerin hatalarını yapmazdı.Ama özellikle şimdi diğer acemilerin yanında çok farklı duruyor.

Seri katil karakteri de baya iyiydi ama yinede bir Dio etmez.Yenilmez intibası vermiyordu hiç güç açısından.Kötü karakterin hem kaliteli hem de dağ gibi olması lazım.

Son seriyi bitireli fazla olmadı.Bu sezon da iyiydi ama öncekiler kadar beğenmedim.Stardust sonrası biraz hafif kalmış.Josuke'yi çok tuttuğum söylenemez.Jotaro ilk çıktığında garipsemiştim ama şimdi anlıyorum büyük adammış.Son seride girdiği her sahnede ağırlığını koydu.Eskiden de çok akıllıydı son seridekilerin hatalarını yapmazdı.Ama özellikle şimdi diğer acemilerin yanında çok farklı duruyor.

Seri katil karakteri de baya iyiydi ama yinede bir Dio etmez.Yenilmez intibası vermiyordu hiç güç açısından.Kötü karakterin hem kaliteli hem de dağ gibi olması lazım.
Another One Bites the Dust çıktığında açıkçası yenilmez olmuştu hatta herkesi öldürdü ama kendisinin haberi olmadı :D

Kishibe Rohan wa Ugokanai (Thus Spoke Kishibe Rohan) OVA'sının trailer'ı.

Çevirisi çıkınca paylaşırım.

JoJo's Bizarre Adventure: Diamond Is Unbreakable - Chapter 1 (4 Ağustos'ta Japonya'da vizyona girecek olan live-action JoJo DIU filmi) trailer'ları

Kishibe Rohan wa Ugokanai (Thus Spoke Kishibe Rohan) OVA'sının trailer'ı.

Çevirisi çıkınca paylaşırım.

JoJo's Bizarre Adventure: Diamond Is Unbreakable - Chapter 1 (4 Ağustos'ta Japonya'da vizyona girecek olan live-action JoJo DIU filmi) trailer'ları

Koichi'yi sevdim ya. :oleyo: Sen yazınca aha diyorum haber var, teşekkürler.

Bu Rohan reisin ovasının tr'sini bulamadım ya. Link atar mısın?
https://some-stuffs.com/thus-spoke-kishibe-rohan-episode-5-millionaire-village/

Bir de part 5 ne zaman gelecek?
Hâlâ duyurusu yapılmadı
https://isventoaureoconfirmed.tumblr.com/

Mangasının tr'sini nerden okuyabiliriz?
http://www.manga-tr.com/arama.html?icerik=jojo
Baştan sona doğru düzgün bir çeviri yok sanırım.

Son olarak parantez içi artık benim onu silelim!!! :mad:

@Monkey D. Luffy yare yare daze diyorsun madem, nickini de Jotaro falan yap, avatarın da Jotaro'nun sümsük hallerinden biri, daha karizması yok muydu?
Giorno'nun hikayesi de Stardust gibi olsa, Josuke'nin animasyonu o aksiyona iyi gitmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık