Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jiraiya Vs Orochimaru

Kim kazanır

• Kullanılan toplam oy
    152
Jiraiya , İtachi ' ye bir numara büyük kaçar, bunu uzun uzun açıklarım.
Yok köyün iyiliği için dokunmadı fln geçin bunları.

Jiraiya , İtachi ' ye bir numara büyük kaçar, bunu uzun uzun açıklarım.
Yok köyün iyiliği için dokunmadı fln geçin bunları.
Susanoo,totsuga kılıç yasata miydi ne kalkan falan.Jiraiya da orochi ya da itachi ye yetecek yüksek saldırı gücü yok.En yüksek cakraya sahip kuyruksuz kuyruklu denilen herif bile gözleri görünce tırsıyor.Jiraiya seride ki en favori bana göre tek ninja karakter.Ama ne itachi ye karşı güç yetenek,ne de orochi yi öldürecek derece saldırı potansiyeline sahip,

Düz tipik ana karakter.Cahil,salak,iyilik ten saflığa dönmüş beceriksiz bisi.Diğer 2 ana karakter gibi.Birisi der tasketee diğer der orewa mamoru.
Shonen okuyoruz. Bunlar serilerin olmazsa olmazları. Elden bişi gelmiyor bunu değiştirmek adına.
Gene de Naruto'nun talk no jutsu gibi çok çok üst düzey bir tekniği var. Jiraiya'da varsa bu teknik rakip tanımaz, Orochi'ye de yer.

Haklısın.Sapıklıkta bence de büyük kaçar, hatta bir değil beş numara büyük kaçar.

Orochimaru parçalar bu arada.
İtachi iyi hoş sağlam ve benim en sevdiğim karakterlerden biri.
Ama eksiklikleri say say bitmez, gözler kör oldu olacak MS ye sahip çok yoruluyor. Çakrası bir Sasuke kadar yok.
Evet çok zeki , tek boş hareketi yok ve Genjutsu dahisi. Ama teknikleri hep ultimate yani çok çakra yiyor. Naruto evreninde çakra kadar übersin , tabi çakrayı kullanmayı biliyorsan.
Jiraiya yaptığı en basit tekniklerede , ameterasu kullanmak zorunda kalıcak. Ne kadar dayanacak , adamda sennin mod var çakra sıkıntısı da yok ve üstüne üstlük sennin modda genjutsu da yemez.
Susanoo,totsuga kılıç yasata miydi ne kalkan falan.Jiraiya da orochi ya da itachi ye yetecek yüksek saldırı gücü yok.En yüksek cakraya sahip kuyruksuz kuyruklu denilen herif bile gözleri görünce tırsıyor.Jiraiya seride ki en favori bana göre tek ninja karakter.Ama ne itachi ye karşı güç yetenek,ne de orochi yi öldürecek derece saldırı potansiyeline sahip,
İşte bu teknikleri ne kadar açık tutabilecek. Jiraiya en basit tekniğine adam über teknik kullanmak zorunda kalıyor.

Shonen okuyoruz. Bunlar serilerin olmazsa olmazları. Elden bişi gelmiyor bunu değiştirmek adına.
Gene de Naruto'nun talk no jutsu gibi çok çok üst düzey bir tekniği var. Jiraiya'da varsa bu teknik rakip tanımaz, Orochi'ye de yer.
Ona girmek istemedim.Duyduğu öfkeden felsefe yapan nagato birden iyilik meleği oldu.Sounen falan tamam da bari az buz kötü olsunlar çok.mu.Hepsi tornadan çıkmış gibi aynı özellikler.

İtachi iyi hoş sağlam ve benim en sevdiğim karakterlerden biri.
Ama eksiklikleri say say bitmez, gözler kör oldu olacak MS ye sahip çok yoruluyor. Çakrası bir Sasuke kadar yok.
Evet çok zeki , tek boş hareketi yok ve Genjutsu dahisi. Ama teknikleri hep ultimate yani çok çakra yiyor. Naruto evreninde çakra kadar übersin , tabi çakrayı kullanmayı biliyorsan.
Jiraiya yaptığı en basit tekniklerede , ameterasu kullanmak zorunda kalıcak. Ne kadar dayanacak , adamda sennin mod var çakra sıkıntısı da yok ve üstüne üstlük sennin modda genjutsu da yemez.
Uzun uzun teknik yorum yapamam,o derece Naruto bilgim yok ama gördüklerimden dolayı şunu derim sadece.Kısacık bir sürede Orochimaru'ya ecel terleri döktüren adam Jiraiya'ya da üstün gelir.

İtachi Sasuke bi ayağı çukurdaki Sandaime hepsi Orochimaruyu tokat manyağı yaptılar.Jiraiya'nın yaşlı haldeki sandaime'den daha güçlü olduğunu düşünerek Jiraiya alır diyorum ama Orochimaru ölmez gene bir yerden çıkar gelir.

Serinin en çok tek yiyen adamı Orochimaru heralde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık