Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jiraiya, Fukasaku & Shima vs. Uchiha Itachi & Hoshigaki Kisame

Kİm kazanır.

• Kullanılan toplam oy
    176
Ha İtachi'nin sahip olabliyor şeytan meyvesine ama Roger olamıyor. Aynen abi aynen. Evrenler birleşti karakterler değişik değişik şekillere girdi ama Roger rinneganlı doğamadı en normali bu ahahahaha gece gece gümledim gene.
Aklı olan bir kaç kişi varmış evet bunu da duyduk...
Arkadaşım kafanı nereye gömdün de konuşuyorsun?
Şeytan meyveleri ulu orta bulunup satılabilen bir şey, Rinnegan öyle mi?

Tüccar: Abi elimde iyi kalite Rinnegan'lar, Mangekyou Sharingan'lar, EMS'ler, Byakugan'lar var.

Roger: En güçlü olandan istiyorum bu alemde tanrı olsak istiyorum. Ölüp geri dirilmek istiyorum sırf One Piece'yi kimin bulacağını görmek için.

Tüccar: Elimde senin için Rinnegan var. Abi inancın olsun, bu gözü kullanan kim varsa dünyaya hakim olmuş bunda ne istersen var. Bütün elementleri kontrol etme, bütün element saldırılarını absorbe etme, Ay'ı ve güneşi bile tekrardan yaratabilirsin abi. Tek yan etkisi zayıfsan gücü seni yer bitirir Roger abi.

-Rinnegan'ın teki 10 Milyar, çifti 20 Milyar Beri.

Roger: Şeytan meyveleriyle takas yapabilir miyiz peki?

Tüccar: Tabi abi, yaparız sana bir güzellik. Ne vereyim abime?

Roger: Rinnegan olsun, gerçi şu kırmızı olanlarda şekilli şekkili yakışırdı aslında.

Tüccar: Abi sen bana güven abi malımız mahiyerdir. Rinnegan varken Sharingan'ın esamesi bile okunmaz. Yanındaki abiye istersen verebiliriz.

Roger: Magu Magu, Pika Pika, Hie Hie, Hito Hito no mi Daibutsu var elimde bu meyveleri alabilmek için kaç amiralin içinden geçtim hepsi de değerli meyvelerdir.

Satıcı: Abi normalde bu meyveler Rinnegan'a karşılamaz ama sırf amirallerin içinden geçtiğin için sana bir güzellik yapacağım abi. Sayende artık rahatça satış yapabiliyorum.

Hemen sarıp veriyorum abi, buyur abi bu da bizden eşantiyon göz damlası.

Bildiğimiz İtaçi tek teknik yapabilir, ikinciye nefesi yetmez :)
Boş boş salla nasıl olsa inanan var. Sen izlediğini anlayabiliyor olsan hasta halde olan İtachi'nin, İndra Çakrası+Orochimaru'nun lanetli mühürü sahibi Sasuke'nin çakrasını tüketecek kadar Çakra zengini olduğunu fark ederdin.

Beş yaşında akademiye girdiği zaman okuldan uzakta bir yerde bir yandan eğitim yaparken bir yandan da bunshini ile okulda kavga edebilen birine çakrası az demek için seriye Fransız olmak gerek.

6 yaşında genin oluyor, 7 yaşında Sharingan'ını uyandırıyor 8 yaşında Chunnin, 10 yaşında hem Jounin hem de Anbu'ya katılıyor. 12 yaşında Anbu takım kaptanı oluyor. 13 yaşında Akatsuki'ye katılıyor ve Jiraiya'ya denk olan Orochimaru'ya verdiği ayarla o yaşta ondan daha güçlü olduğunu gösteriyor. Hatta Orochimaru da bunu teyit ediyor.

Ağla...

İtachi sadece Naruto serisinde değil bütün anime/manga serileri içindeki en sağlam üç beş karakterden biridir.

Sen git Boruto izle...

Arkadaşım kafanı nereye gömdün de konuşuyorsun?
Şeytan meyveleri ulu orta bulunup satılabilen bir şey, Rinnegan öyle mi?

Tüccar: Abi elimde iyi kalite Rinnegan'lar, Mangekyou Sharingan'lar, EMS'ler, Byakugan'lar var.

Roger: En güçlü olandan istiyorum bu alemde tanrı olsak istiyorum. Ölüp geri dirilmek istiyorum sırf One Piece'yi kimin bulacağını görmek için.

Tüccar: Elimde senin için Rinnegan var. Abi inancın olsun, bu gözü kullanan kim varsa dünyaya hakim olmuş bunda ne istersen var. Bütün elementleri kontrol etme, bütün element saldırılarını absorbe etme, Ay'ı ve güneşi bile tekrardan yaratabilirsin abi. Tek yan etkisi zayıfsan gücü seni yer bitirir Roger abi.

-Rinnegan'ın teki 10 Milyar, çifti 20 Milyar Beri.

Roger: Şeytan meyveleriyle takas yapabilir miyiz peki?

Tüccar: Tabi abi, yaparız sana bir güzellik. Ne vereyim abime?

Roger: Rinnegan olsun, gerçi şu kırmızı olanlarda şekilli şekkili yakışırdı aslında.

Tüccar: Abi sen bana güven abi malımız mahiyerdir. Rinnegan varken Sharingan'ın esamesi bile okunmaz. Yanındaki abiye istersen verebiliriz.

Roger: Magu Magu, Pika Pika, Hie Hie, Hito Hito no mi Daibutsu var elimde bu meyveleri alabilmek için kaç amiralin içinden geçtim hepsi de değerli meyvelerdir.

Satıcı: Abi normalde bu meyveler Rinnegan'a karşılamaz ama sırf amirallerin içinden geçtiğin için sana bir güzellik yapacağım abi. Sayende artık rahatça satış yapabiliyorum.

Hemen sarıp veriyorum abi, buyur abi bu da bizden eşantiyon göz damlası.

Boş boş salla nasıl olsa inanan var. Sen izlediğini anlayabiliyor olsan hasta halde olan İtachi'nin, İndra Çakrası+Orochimaru'nun lanetli mühürü sahibi Sasuke'nin çakrasını tüketecek kadar Çakra zengini olduğunu fark ederdin.

Beş yaşında akademiye girdiği zaman okuldan uzakta bir yerde bir yandan eğitim yaparken bir yandan da bunshini ile okulda kavga edebilen birine çakrası az demek için seriye Fransız olmak gerek.

6 yaşında genin oluyor, 7 yaşında Sharingan'ını uyandırıyor 8 yaşında Chunnin, 10 yaşında hem Jounin hem de Anbu'ya katılıyor. 12 yaşında Anbu takım kaptanı oluyor. 13 yaşında Akatsuki'ye katılıyor ve Jiraiya'ya denk olan Orochimaru'ya verdiği ayarla o yaşta ondan daha güçlü olduğunu gösteriyor. Hatta Orochimaru da bunu teyit ediyor.

Ağla...

İtachi sadece Naruto serisinde değil bütün anime/manga serileri içindeki en sağlam üç beş karakterden biridir.

Sen git Boruto izle...
Reyiz ben Boruto izliyorum ve Boruto İtaçi'yi rahat döver. Ana düşman ve kahraman kadrosunun tamamı öyle. İtaçi gibler antika kaldı artık. Yeni nesil farkı koydu, H*r*z*n nesline.

Bir tarafta Oroçi’nin rakibi, Oroçi’yi asla yenememiş, Oroçi’yi Konoha’ya bela etmiş, klon Pain’lerden sopa yiyip ölüvermiş Jiraiya, diğer tarafta Oroçi’ye tek atmak günlük rutini olmuş, uchiha belasından dünyayı neredeyse kurtarmış, Sasuke ergenine haddini bildirmiş, Uchiha Klanının en zeki üyesi İtaçi Başgan’ül Alem. Aaa, bir de Kisame varmış ya la?
Orochimaru genjutsuyla savaşmayı öğreneceğine sharinganı elde etmeye çalışan biri. Tapıyor adam o göze. Sasuke bile genjutsuyla yendi onu ki Sasuke’yi gören herkes genjutsusunu aşağıladı. Tamam oroc’un bedeni zayıftı da bu genjutsuyu etkileyecek bişey değil. Adam bozmayı denemedi bile. Direk yiyor o ilizyonu.

Jiraiya ise genjutsuyla savaşmayı öğrenmiş bi kişi.

Sanki sadece İtachi’nin lafıyla bunun söylendiğini düşünmeniz de garip. Kakashi itachi’nin genjutsularını ve tsukiyomi’sini bizzat gördü. Ama o da jiraiya’nın 1 vs 2’de naruto’yu koruyabileceğini düşünüyor.

Jiraiya bi el hareketi yaptı itachi amaterasu kullanmak zorunda kaldı. Onu da 3 kere kullansa pert adam. Jiraiya’nın jutsularına karşı anca MS kullanarak dayanacaksa tabi kazanamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık