Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jinbe'nin Gelişi Sonrası Canavar Üçlü'nün Durumu

Muhtemel mangakanın aklındaki şey diğer yonkoularda olduğu gibi Luffy'yi sözüm ona imparator yapıp yeni bir trio oluşturmak. Bu yeni trioda Sanji>Jimbe olacaktır. Zoro'nun yeri zaten herkesin malumu ama gönül isterdi ki Jimbe>Sanji olsun. Onu da her ne kadar Sanji'yi duvardan duvara vursa da Oda yılların hatırı için yapmaz.

Yine bi gaza gelmişsiniz gidiyorsunuz. Sanji bu arc sonunda aldığı p-up ile bu her devrin yancısını sololar. Keza bunun daha p-up alacağını sanmıyorum.

Serinin başından beri bu adamlar birbirine kedi-köpek gibi dalmıyolar mı?
CP-9 'da güç sıralamalarında ikisinin de düşmanı arasında ufak bir fark yok muydu?
Umarım bunları sadece ben hatırlamıyorumdur.
Dövüş stilleri farklı 2 kişi , Sanji daha hızlıdır ama Zoro daha dayanıklıdır.
Aralarında dağlar kadar fark yok , çok ufak bir fark var. Hatta birbirlerine neredeyse eşitler.
Tayfa içi dinamiği, güç kıyası için kullanmak bana pek mantıklı gelmiyor. Tayfa dışından biriyle olsa bir çıkarım yapılabilir. Ancak Luffy-Usopp, Chopper-Zoro, Sanji-Nami/Robin gibi bir müsasebet bu. Tayfa içinde bu ikisine daha uygun bir rol yok didişmekten başka.
CP-9'da güç sıralaması yapılabilir. İlk olarak Doriki sadece fiziksel gücü kapsıyor. O değerlerde Jabra büyük ihtimalle meyveli haliyle yer alıyor. Önceden yemişti diye hatırlıyorum. Kaku'nun değeri ise meyve yemeden öncesine ait değil mi? Benim hatırladığım bu şekilde.

Zoro'nun farkını mangaka hem supernova hem de En Kötü Nesil'den biri yaparak gösterdi. Hikayeye öylesine konmuş bir şey olmadığını görüyoruz. O kadar küçümsenen Apoo'nun bile ciddi bir tehdit oluşturduğunu gördük.
Hikaye anlatımı açısından bu lige konmasının bir önemi var. Gelecek neslin en önde gidenleri olacak bu isimler.

Üye silindi 5781

Tayfa içi dinamiği, güç kıyası için kullanmak bana pek mantıklı gelmiyor. Tayfa dışından biriyle olsa bir çıkarım yapılabilir. Ancak Luffy-Usopp, Chopper-Zoro, Sanji-Nami/Robin gibi bir müsasebet bu. Tayfa içinde bu ikisine daha uygun bir rol yok didişmekten başka.
CP-9'da güç sıralaması yapılabilir. İlk olarak Doriki sadece fiziksel gücü kapsıyor. O değerlerde Jabra büyük ihtimalle meyveli haliyle yer alıyor. Önceden yemişti diye hatırlıyorum. Kaku'nun değeri ise meyve yemeden öncesine ait değil mi? Benim hatırladığım bu şekilde.

Zoro'nun farkını mangaka hem supernova hem de En Kötü Nesil'den biri yaparak gösterdi. Hikayeye öylesine konmuş bir şey olmadığını görüyoruz. O kadar küçümsenen Apoo'nun bile ciddi bir tehdit oluşturduğunu gördük.
Hikaye anlatımı açısından bu lige konmasının bir önemi var. Gelecek neslin en önde gidenleri olacak bu isimler.
Ben ilk paragrafta yazdıkların dışında dediklerine katılıyorum. Çünkü , Zoro ve Sanji arasındaki ilişki diğer saydığın isimlerden çok farklı.Dediğin en kötü nesil olayı ise seri sonu Zoro Dünyanın en iyi kılıç ustası olacağı için bu unvan "Kötü nesilden" çıkmış olacak.
"Supernovadaki insanların hepsinin Sanji'den güçlü olma" gibi bir çıkarıma kesinlikle katılmıyorum

Luffy Kata'yı devirdiğinde bu trio mrio işlerinden elini ayağını çekti.
Olur da Jinbei ölür ise trio Sanji, Zoro, Usopp olarak devam eder.
Luffy> Trionun toplamı bu arada;);););)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık