Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jinbe

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 82.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 17.7%

• Kullanılan toplam oy
    266
Bak iyi yakalamışsın.Koramirallerin yürüdüğü sahneden anlarsın elit koramirallerden o çizgili kıyafet giymiş.Paltosu da var.
O paltodan dikkat ettim zaten, o palto tarzında palto giymiş bir tek Momonga var o şekilde çizgili.
Rengi farklı değil mi kılıcın ve takım elbisenin?

Kabzasında ki noktalar da benziyor. Şu yuvarlak bölge de farklılık var gibi.
Fakat bu tarz paltolar normal denizciler tarafından giyilmiyor. Koramiraller'den de bu tarz kıyafet Momonga da var.

O paltodan dikkat ettim zaten, o palto tarzında palto giymiş bir tek Momonga var o şekilde çizgili.

Fakat bu tarz paltolar normal denizciler tarafından giyilmiyor. Koramiraller'den de bu tarz kıyafet Momonga da var.
Açıkça Momonga şüphe yok.Daha önce de Strawberry mi neydi ismi çıkaramadım onu dövmüştü eski zamanlarında.

Kabzadakiler burada bana yuvarlak gibi geldi ama Momonga'dakinde karemsi bir şekli var. Renk belki renklendirme sebebiyle olmuş olabiir tabii. Ama Jinbe Momonga'ya koşarken tek atıp geçtiyse büyük olay :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık