Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Killer

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    108
Killer, Wano'da Jinbei'ye göre daha güçlü karakterler ile karşı karşıya geldi. Who's Who'yu yenebilecek seviyede zaten. Jinbe'yi de daha güçlü karakterle ile dövüşürken görseydim kafamda daha iyi bir fikir oluşabilirdi. Killer'ı seviye olarak Jinbe'nin altında görmüyorum. Şimdilik berabere diyeyim.

Son düzenleme:
Bence Jinbei alır. Jinbei'nin bizim tayfaya katıldığı duyan Kid soğuk soğuk terlemişti. Wano'da da zorlanmadan rakibini yenip hala insanlara yardım ediyordu. Hemen hemen yakın seviyelerdedirler ama Hasır Şapka tayfasında olmanın verdiği güç artışı sebebiyle önde görüyorum.

Son düzenleme:
Karakterlerin gösterdiklerine göre jinbei ileri seviye silahlanma ve balık adam karatesinin çeşitli tekniklerine sahip. Killer ise jinbeiden hızlı. Güç olarak jinbei bariz önde ama biraz ağır kalıyor. Killer açık verdiğin zaman tehlikeli bir adam ama jinbei dayanıklı ve tecrübeli. Henüz killer jinbei ile başedebilecek seviyede gözükmedi bana. Ama 1 ark sonra ya da bir dahaki görüşümüzde diyeyim, jinbeiden güçlü gözükecektir.

Karakterlerin gösterdiklerine göre jinbei ileri seviye silahlanma ve balık adam karatesinin çeşitli tekniklerine sahip. Killer ise jinbeiden hızlı. Güç olarak jinbei bariz önde ama biraz ağır kalıyor. Killer açık verdiğin zaman tehlikeli bir adam ama jinbei dayanıklı ve tecrübeli. Henüz killer jinbei ile başedebilecek seviyede gözükmedi bana. Ama 1 ark sonra ya da bir dahaki görüşümüzde diyeyim, jinbeiden güçlü gözükecektir.
Jimbei'de ileri seviye silahlanma yok kral onun dışında doğru noktaların var

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık