Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jinbe Tayfaya Katılmalı Mı?

Jinbei Tayfaya Katılmalı Mı.?

• Katılsın

Kullanılan: 217 76.1%
  • Katılmasın

Kullanılan: 68 23.9%

• Kullanılan toplam oy
    285
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaç yıldır katılmasını bekliyorum, serideki en sevdiğim karakterlerden biridir Jinbei.. Bir ara jinbei ölecek teorileri vardı, kaç bölüm 'inşallah ölmez' diyerek açtım mangayı :)

Tayfanın dümencisi mi oldu?

Herkesin dövüş yeteneği hariç bir uzmanlık alanı var şimdi.

Yalnız bu haber hoşuma gitti. Sabah sabah iyi oldu. One Piece'e tekrar bile başlayabilirim :D. Hayır Jinbei fanı değilim. Ancak başından beri görmek istediğim bir karakterdi kendisi.

Artık bir miço eksik. Benim düşündüğüm Momonosuke idi ama bu iki sene öncesinin düşüncesiydi. Belki hikayesi tayfa meselesini imkansız kılacak kadar başka bir yere gitmiştir.

Not: Bu mesajı alıntı yapıp Momo ile ilgili spoiler vermezseniz sevinirim.

Son düzenleme:
"Kaptan" Luffy
"Kılıç Ustası" Zoro (Sağ kol)
"Aşçı Sanji" (Sol Kol)
"Marangoz" Franky
"Keskin Nişancı" Usopp
"Doktor" Chopper
"Müzisyen" Brook
"Arkeolog" Robin
"Rotacı" Nami

"Dümenci" Jinbei

Jinbei direk görev yerini seçerek aha tayfadaki yerim budur dedi
Süper oldu, lakin as adam olarak 10 kişi yeter mi acaba
WhiteBeard tayfasında 16 kişi vardı yanlış bilmiyorsam

La ne troll yorumlar var be. He kardeşim koca Oda 20 yıl sonra serinin gidişatını değiştirecek ve seriyi karanlık bir havaya bürüyecek. Kaldı ki Jinbe her yerinden ciddiyet akan birisi değil tayfanın yanında. Tayfa gülerken birden müdahale edebilir mi? Evet. Ama onu da Zoro'nun water 7 de yaptıkları gibi düşünebiliriz. Usopp konusundaki Luffy'ye uyarısını kastediyorum.

Şunu garanti edebilirim Jinbe diğer hasır şapkalar kadar komik olacak. Tayfaya ayak uyduramaz diyenleri gördükçe sinirden hopluyorum burada. Aynen, "Güleni döverim, akıllı olun." diye gezecek sunnyde.

Ayrıca şunu diyeyim Jinbe sürekli uyarıda bulunacak ama Luffy ve diğerleri Law'da yaptıkları gibi işi trolle vuracaktır. Yani uyarıdan bile komik sahneler çıkaracaktır Oda. Tayfa "Tamam Jinbe artık ciddiyiz." demez zaten asla. Neyin derdindesiniz anlamadım ki.

La ne troll yorumlar var be. He kardeşim koca Oda 20 yıl sonra serinin gidişatını değiştirecek ve seriyi karanlık bir havaya bürüyecek. Kaldı ki Jinbe her yerinden ciddiyet akan birisi değil tayfanın yanında. Tayfa gülerken birden müdahale edebilir mi? Evet. Ama onu da Zoro'nun water 7 de yaptıkları gibi düşünebiliriz. Usopp konusundaki Luffy'ye uyarısını kastediyorum.

Şunu garanti edebilirim Jinbe diğer hasır şapkalar kadar komik olacak. Tayfaya ayak uyduramaz diyenleri gördükçe sinirden hopluyorum burada. Aynen, "Güleni döverim, akıllı olun." diye gezecek sunnyde.

Ayrıca şunu diyeyim Jinbe sürekli uyarıda bulunacak ama Luffy ve diğerleri Law'da yaptıkları gibi işi trolle vuracaktır. Yani uyarıdan bile komik sahneler çıkaracaktır Oda. Tayfa "Tamam Jinbe artık ciddiyiz." demez zaten asla. Neyin derdindesiniz anlamadım ki.
Tutturmuşlar kasıntı diye. Sanki Zoro, Robin falan çok güler yüzlü. KF hiçbir şeyi beğenmeme timi var forumda :D

Gelsin gelsin. Kızıl Saç Korsanları ile savaş çıkarsa Shanks karşısında etkili olur.
Diğer kolu ya kendisi kapar ya da Wadatsumi'ye kaptırır. :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık