Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jinbe Tayfaya Katılmalı Mı?

Jinbei Tayfaya Katılmalı Mı.?

• Katılsın

Kullanılan: 217 76.1%
  • Katılmasın

Kullanılan: 68 23.9%

• Kullanılan toplam oy
    285
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben açıkçası Law'ı bekliyorum Jinbe donanma komutanlığına gelir diye düşünüyorum kendi tayfasıyla Zoro-senpai Law ile iyi anlaşıyor ...

Sabo'dan sonra başka bi vasıfsız :artiz:
Adam ölürüm demek için fırsat kolluyor resmen, bi halt olduğu da yok :hhh:
Bu daha bir üst modeli. Wb için ağlayana kadar git Marco'ları bul onlara katıl, Teach ile savaş gerekirse öl. Wb'nin yaptığı iyiliği ömür boyu ödeyemez. Bu ne yaptı, gitti adayı başka yonkounun kucağına bıraktı. Wb'ye baba demesi bile yalanmış, gitmiş kendisine ana bulmuş.:D Tek tesellim bu yarın Lufy'yi de satar.
Hem Jinbei hem biz o kadar çok ölmekten bahsettik ki artık ölmezse şaşıracağız : ))
Ölmez o, işini bilir ağzı laf yapar, işi gücü şov onun.

Bu daha bir üst modeli. Wb için ağlayana kadar git Marco'ları bul onlara katıl, Teach ile savaş gerekirse öl. Wb'nin yaptığı iyiliği ömür boyu ödeyemez. Bu ne yaptı, gitti adayı başka yonkounun kucağına bıraktı. Wb'ye baba demesi bile yalanmış, gitmiş kendisine ana bulmuş.:D Tek tesellim bu yarın Lufy'yi de satar.

Ölmez o, işini bilir ağzı laf yapar, işi gücü şov onun.
Bence jimbei tayfaya lazım hemde adam çaresizdi eğer bm ye bırakmasa adayı yıkarlardı wb artık yoktu ölenle ölünmez :)

Son düzenleme:
Pedro gibi kendini Luffy yolunda feda edecek adam lazım. Jinbei iş görür Kaido arcta kendini patlatır .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık