Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jaygarcia Saturn

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 28 35.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 64.6%

• Kullanılan toplam oy
    79
Muhtemelen Beş Kadim içerisindeki en güçsüz kişi çıkacak. Oda'nın mantığı genellikle böyle oluşumlarda güçlüler sondan başa doğru gider. Saturn adaya çıkarken oluşan dairede 5 yazması, onun 5 numara olduğu anlamına geliyor. Aşağıdaki sayfada da sağdan sola doğru okuma yaptığımızda 5. sırada olması daha da anlam kazanıyor.

Bence de Saturn 4 yada 5 numaralı adam.Ama bu bence tam sıralama değil Warcury 1 yada 2 numara çıkması lazım şu ana dek gördüklerimiz içinde.Nusjuro da ön planda o da en kötü 3 diye düşünüyorum.

Bence de Saturn 4 yada 5 numaralı adam.Ama bu bence tam sıralama değil Warcury 1 yada 2 numara çıkması lazım şu ana dek gördüklerimiz içinde.Nusjuro da ön planda o da en kötü 3 diye düşünüyorum.
Saturn hariç hepsi eşit ekran süresine sahip sayılır. Sıralama yapmak zor aslında, fakat seri dinamiğinde grup mevzularında daima en güçsüz ilk olarak öne sürülür. Mesela Canavar Korsanları'ndan ilk Jack'i ayrıntılı gördük, Koca Ana Korsanları'ndan da Cracker'ı ayrıntılı gördük. Crocodile aynı şekilde Savaş Lordları arasında o döneme göre en güçsüz olandı, ödülü de en düşük kişiydi.

O Gorbaçov, Rusya'yı temsil ediyor. En güçlü çıkmaz. Kel dayı Çin'i temsil ediyordu. Ama Japon ismi vermiş. Japon olan güçlü çıkar.
Yalnız şöyle bir ayrıntı varmış. Güneşi en çok alan Merkür'müş ama çok az yansıtıyormuş. Merkür taraf mi degisecek acaba yansıtmadığı için.:D

Yalnız şöyle bir ayrıntı varmış. Güneşi en çok alan Merkür'müş ama çok az yansıtıyormuş. Merkür taraf mi degisecek acaba yansıtmadığı için.:D
İyi düşünmüşsün. O kadar detay düşünmez bence. Bir de bu Goroseiler saf kötü gibiler, değillerse de yıllardır sayısız pisliğe bulaşmışlar. Bunların affı olmamalı.

Okuyucu için demiyorum. One Piece dünyasında Luffy bunlarla dost olmamalı. Kesin olmaz diyemiyorum tabii.
Luffy Kaido ile dövüşürken bile onca eziyete, acı çekmiş halka rağmen dövüş sırasında hadi eğlenelim, dövüşün tadını çıkaralım kafasındaydı. En ufak bir şeyde sempati duyup yakınlık kurabilecek potansiyelde bizim çocuk. Öyle bir senaryoda bile şaşırmam artık. Daha doğrusu One Piece'te artık hiçbir şeye şaşırmam.

Luffy Kaido ile dövüşürken bile onca eziyete, acı çekmiş halka rağmen dövüş sırasında hadi eğlenelim, dövüşün tadını çıkaralım kafasındaydı. En ufak bir şeyde sempati duyup yakınlık kurabilecek potansiyelde bizim çocuk. Öyle bir senaryoda bile şaşırmam artık. Daha doğrusu One Piece'te artık hiçbir şeye şaşırmam.
Ben de şaşırmam. Ama serinin baş düşmanlarını da bunlar aslında kötü değil küçükken topları inşaata kaçmış ondan böyleler derse de yemem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık