Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jack

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 157 45.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 187 54.4%

• Kullanılan toplam oy
    344
Bence az bile. Adam belki 15 yıldır korsan. Ödülü her yıl 60m gibi cüzi bir rakam artsa bile 900m ediyor zaten. Ki daha uzun süre ve daha büyük ödül artışları yaşayacağını hesap edersen sonuç daha da fena olur.
Meyvesi filan çok iyi bence ama 15 yıldır bu beyinsizlikle baş karakter olmamasına rağmen iyi yaşamış. Yine de 1 milyar ödül belki de komutanlar arasındaki rekor ödül olabilir. Marco'da filan yoktur böyle ödül.

Meyvesi filan çok iyi bence ama 15 yıldır bu beyinsizlikle baş karakter olmamasına rağmen iyi yaşamış. Yine de 1 milyar ödül belki de komutanlar arasındaki rekor ödül olabilir. Marco'da filan yoktur böyle ödül.
:)

Bence 1.2-1.3 gibi rakamları göreceğiz sağ kollarda. Ve Jack'in en güçlü adamı olduğunu düşünmüyorum Kaido'nun. Şaşırtıcı adamlar göreceğiz. Özellikle Kaido ekibi için ümitliyim.

Tahmini ikinci adam.Smothie 920m idi yanlış hatırlamıyorsam.
:)

Bence 1.2-1.3 gibi rakamları göreceğiz sağ kollarda. Ve Jack'in en güçlü adamı olduğunu düşünmüyorum Kaido'nun. Şaşırtıcı adamlar göreceğiz. Özellikle Kaido ekibi için ümitliyim.
Cracker den sonra ödüllerin abartı olduğunu düşünmeye başladım. Komutanlarla ilgili uzun zamandır hayal kırıklığı yaşıyorum. O yüzden öyle bir yorumum oldu.

Cracker den sonra ödüllerin abartı olduğunu düşünmeye başladım. Komutanlarla ilgili uzun zamandır hayal kırıklığı yaşıyorum. O yüzden öyle bir yorumum oldu.
Aslına bakarsan bende ödüllerin uçtuğunu düşünüyorum.Acein 550 olduğu açıklandığında Jozu 600 marco ise en fazla 700 çıkar diye düşünüyordum.Belki Roger ile Wb milyara ulaşmıştır diye düşüyordum ki 1 milyar tokat gibi çarptı suratıma.Sonra bıraktım ödül işini.

Hocam Jack reyizin nasıl hakkı yeniliyor, nasıl dönüşü muhteşem oluyor ya? Adamın girişi muhteşemdi, gidişi de hakeza. Başgan koca iki amiral, biri koramiral'in bulunduğu filoya saldırıyor, ardından bin yaşındaki file kafa atıyor, denizin altından da "beni şuradan çıkarın" diyecek mecali kalıyor. Hal böyleyken milletin çıkıp "helal olsun be" demesi lazım.

Hocam Jack reyizin nasıl hakkı yeniliyor, nasıl dönüşü muhteşem oluyor ya? Adamın girişi muhteşemdi, gidişi de hakeza. Başgan koca iki amiral, biri koramiral'in bulunduğu filoya saldırıyor, ardından bin yaşındaki file kafa atıyor, denizin altından da "beni şuradan çıkarın" diyecek mecali kalıyor. Hal böyleyken milletin çıkıp "helal olsun be" demesi lazım.
Jack bildiğin hayvanın teki. Zekasıyla ve davranışlarıyla. Her girdiği yerden de istediği zaferi alamadan ayrılıyor.

Ya Jack birinci adam yada Kaido tayfasının ikinci yada üçüncü adamı Mom tayfasının birinci adamı edecek güçte.Katakuri edecek güçte yani Jack sağ kol değilse bile.

Ödüllerden ben bunu çıkarıyorum.Hiç güç göstergesi değil demeyin.Arada 50 milyondan fazla fark varsa o güç ile ilgilidir.920 milyon ikinci sıradaki isim muhtemelen.Jack ise 1 milyar.Krakerle de 150 milyon farkediyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık