Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jack ile kim dövüşür?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji queen alirsa odulu en az 1.5 olur. O da cok uçuk.
Sanji Queen'i alacak gibi geliyor bana. Her ne kadar Oda üvey evlatmış muamelesi yapsada Queen'i alacağı hissine kapılıyorum taa en başından beri.

Ödülününde Luffy'nin şuanki ödülüne yakın olması muhtemel zaten, artık sonlara doğru gelirken hızlandırıyor mangaka ödülleri artırma konusunda bence.

Franky Brook Ussop Nami gibileri bile flying six ten adamları indirebilir, belki tek başlarına değil ama bir şekilde nam yapacaklardır artık, hızlanıyor artık gidişat.

Tabi ne desek havada kalır, o yüzden çokta iddialı değilim bu konuda, ama aşağı yukarı bunları yapabilir artık tayfanın önplana çıkma vakti geldi.

Bu arcı diğer arclar gibi düşünmemek lazım. Bu arc bittiğinde Yonkou'dan en az biri inmiş olacak ve bunda aslan payı bizim tayfaya gidecek. Benim düşünceme göre de, o boşalan Yonkou koltuğuna Luffy oturacak. Haliyle bu arc çok büyük olaylara gebe. Sanji de pekala Queen'i alabilir. Hem de tek başına.
Jack ise Inu ve Neko'ya gider gibi bu saatten sonra. Zaten gelen vuruyor, giden vuruyor garibana. :D

Ashura ya da 9 kın hikaye. 9 kından hiçbiri Jack seviyesinde değildir şu an. Hani zorlasam Jack 100 ise, ona en yakın olan 99 diyeyim(Bu da zor da neyse..). Ama sonuç olarak yine Jack'in yeneceği kanaatindeyim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık