Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jack ile kim dövüşür?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro, sanji, law gibi adamlar bişey yapamaz jack ligine. İntikam meselesinden dolayı kedi ve köpeğe kalır diye düşünüyorum. Onlar olmazsa 3 güçlü samuraydan biri alabilir. Onlar da olmazsa sanji ve zoro birlikte dalabilir ama power up’a ihtiyaçları var. Beraber olsalar bile şimdiki halleriyle şansları yok.

Zoro, sanji, law gibi adamlar bişey yapamaz jack ligine. İntikam meselesinden dolayı kedi ve köpeğe kalır diye düşünüyorum. Onlar olmazsa 3 güçlü samuraydan biri alabilir. Onlar da olmazsa sanji ve zoro birlikte dalabilir ama power up’a ihtiyaçları var. Beraber olsalar bile şimdiki halleriyle şansları yok.
Hem beraber dalıp hem p-up almaları gerekiyor ? Hay maşallah.

Güzel şaka

Sanji savaşabilir.Belki de kostümün bilinmeyen bazı güçleri vardır.Ayrıca Jack'i yenerek Sanji'nin yükseleceğini görebileceğiz.

Jack zaten aşırı güçlü değil.Onu korkunç yapan ve yükselmesini sağlayan şey şaşırtan dayanıklılığı.Günlerce savaşıyor,denizin altında kalıyor ve Fuji Seng Tsuru üçlüsüne karşı hayatta kalmayı başardı.Kendisi Kaido gibi inanılmaz dayanıklılığa sahip

Ben sanji için henüz erken diyorum o seviyede değil jacki yenerse ödülü 1 milyardan fazla olucak pek ihtimal vermiyorum zoro bile net bu arc 1 milyar eder diyemiyoruz

Ben sanji için henüz erken diyorum o seviyede değil jacki yenerse ödülü 1 milyardan fazla olucak pek ihtimal vermiyorum zoro bile net bu arc 1 milyar eder diyemiyoruz
ihtimallerle konuşuyorum.O zaman Sanji bu arc çok geride kalır.3 Öncüden biriyle savaşmalı.Bu arc Zoro yükselmeli diye düşünüyorum çoğu kişi gibi ama ilk kez tayfa bir Yonkouyla tam anlamıyla savaşıyor.Bu arc diğerlerinden çok daha farklı olmalı.

OP'nin bitmesine çok kalmadı ve dünya karışık.Devrimciler vs Amiraller oldu.BM Wano'da.Teach her an planlar yapıyor olabilir.Aokiji'nin onunla ittifak yaptığını biliyoruz.Kayalar olayı başladı.Shanks bizzat Gorosei'yle bir korsan hakkında konuşuyor,Im diye biri çıkıyor kısaca artık dünya karıştı ve bundan sonra sürekli bir karmaşa olacak.

Bu yüzden tayfa artık güçlenmeli yoksa devler arasında ezilecekler

Zoro yaralıysa dövüş yakındır. Çünkü bu adamın çoğu dövüşü handikaplı başlıyor. Dövüş işareti bu yaraydı bence. 2-3 bölüme bir dövüş patlar :at:
Fandaş 944 gelsin de bir görelim. Benim hayalim zoronun bu ark sonrası lawın yapacağı ameliyatla ölümsüz birisine dönmesi. Luffy lastik bedenle hasar almıyor, zoro ise hasar alsın ama ölmesin :D efsane ikili olur valla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık