Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Joachim Trier'in yönettiği 2006 yapımı Reprise filmini izledim.

10'lu yaşlarımın sonunda ya da 20'li yaşlarımın başında olsam etkilenirdim filmden ama bana o kadar da hitap etmedi ama kötü film değil kesinlikle. Filmi, yaşadık kardeşim, o hayal kırıklığının da en alasını yaşadık, evet o acıyı da biliyorum diyerek izledim.

Son düzenleme:
Prey (2022)

@RedTeroR filmin ana karakteri olan kızın yaptığı icraatlar doğal olarak eğreti duruyor ama abisi feci dövüştü. Kızın abisi başrol olsa film çok daha inandırıcı ve güzel olurmuş. Bu Predator halkı da delikanlı olsa üstün uzaylı teknolojisiyle fukara canlıların üzerine çökmezdi. Yemişim bunların savaşçı ruhunu aynı ekipmanı billurlu insan savaşçılara ver Predatorlerin içinden geçerler.

Prey (2022)

@RedTeroR filmin ana karakteri olan kızın yaptığı icraatlar doğal olarak eğreti duruyor ama abisi feci dövüştü. Kızın abisi başrol olsa film çok daha inandırıcı ve güzel olurmuş. Bu Predator halkı da delikanlı olsa üstün uzaylı teknolojisiyle fukara canlıların üzerine çökmezdi. Yemişim bunların savaşçı ruhunu aynı ekipmanı billurlu insan savaşçılara ver Predatorlerin içinden geçerler.
Dün gece ben de izledim filmi bu Predator, predatorlerin yüz karası.

Filmin ses efektleri çok iyiydi. Başrol kız 2022'den 500 yıl geriye gitmiş bir manken gibi durmasa belki film daha inandırıcı olabilirdi. Olay aslında kadın olması da değil zamanına uygun bir kadın gibi durmuyordu Abisi mesela hiç sırıtmadı hatta kabiledeki diğer tipler de sırıtmıyordu.

Dün gece ben de izledim filmi bu Predator, predatorlerin yüz karası.

Filmin ses efektleri çok iyiydi. Başrol kız 2022'den 500 yıl geriye gitmiş bir manken gibi durmasa belki film daha inandırıcı olabilirdi. Olay aslında kadın olması da değil zamanına uygun bir kadın gibi durmuyordu Abisi mesela hiç sırıtmadı hatta kabiledeki diğer tipler de sırıtmıyordu.
Abisi atın üstünden sıçrayıp havada uçan mızrak saldırısı yaptığında ekran başında çığlık attım. Koyduk mu hareketi yaptım. Kız çok minyon bir tip Red Predator gibi bir hayvan evladıyla yakın dövüşe girdi mi filmin bütün büyüsü kayboluyor.

Abisi atın üstünden sıçrayıp havada uçan mızrak saldırısı yaptığında ekran başında çığlık attım. Koyduk mu hareketi yaptım. Kız çok minyon bir tip Red Predator gibi bir hayvan evladıyla yakın dövüşe girdi mi filmin bütün büyüsü kayboluyor.
Son kapışmalarında boğazından tutum yere vurduğunda üç kere ölmüş olması lazımdı :oleyo2: Paint ile yaptığım dandik capsleri hatırlattı bana filmin içinde sırıtan tek karakter olabilir. Ama şunu söylemem lazım 3 yada 4 gibi bekliyordum filmi ama 6 hatta 6.5 verilir filme :good:

12 Öfkeli Adam

Arkadaşın tavsiyesi ile izlediğim ama pek de beğenmediğim 1957 yapımı bir film.
Cinayet suçundan yargılanan çocuk yaştaki bir şüphelinin davasında görevli 12 jürinin, bir odada geçen karar alma sürecini anlatıyor.
İdama karşı çıkan tek bir kişinin diğerlerini ikna etme çabası güzel bir konu ama işleniş şekli hoşuma gitmedi. Dava ile ilgili zaten hiçbir elle tutulur delil yokken idama karar verdikleri için idama karşı çıkan adamın diğerlerini ikna etmesi pek de zor olmadı. Tek tek kanıtları çürüttü ve bitti. Aslında kanıtları çürütmek yerine farklı açılardan bakmalarını sağlayarak idamı engelleseydi beni kazanabilirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık