Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Limit Yok

Konusu:
Yaşamı pek de parlak olmayan Eddie, New York'ta düzensiz bir hayat yaşayan ve pek de başarılı sayılmayacak bir yazardır. Kız arkadaşından ayrıldığı bir gün yolda eski bir arkadaşıyla tanışan Eddie'nin hayatı tamamen değişecektir. Eski arkadaşından aldığı bir hap, Eddie'nin beyninin tam kapasite çalışmasını sağlıyordur. Bu ilaç sayesinde eski dünyası değişen, hayata farklı bir gözle bakmaya başlayan Eddie paraya, çekiciliğe ve yüksek bir zekaya sahip olur. Ama aradan çok zaman geçmez, bu yüksek güçün yan etkilerinin ortaya çıkması gecikmez..

Yorum:
Başları gayet güzeldi ama sıkılmadım değil sonralara doğru olayların akışını tahmin edebiliyorsunuz. Az ya da çok konusu hemen hemen tahmin edilebilecek türden ama boş zamanlar da izlenebilir yani.. Dradley Cooper i severim rolü güzel oynamış.

PIXELS
Konusu:
1980'li yılların unutulmaz figürleri Sam Brenner, Will Cooper, Ludlow Lamansoff ve Eddie "Ateş Püskürten" Plant, atari salonlarında dünyayı binlerce kez kurtardılar ve şimdi dünyayı ilk kez gerçekten kurtarmak zorunda kalacaklar. Uzaylılar, atari oyunlarının video yayınlarını keşfedip bunları gerçek birer savaş ilanı zannederek video oyunları aracılığıyla Dünya'ya hücum ederler. ABD Başkanı Cooper'ın PAC-MAN, Donkey Kong, Galaga, Centipede ve Space Invaders'ın saldırılarını engellemek ve dünyayı kurtarmak için video oyunu kahramanlarından yardım istemek dışında bir şansı kalmamıştır. Teğmen Violet Van Patten ise onlara benzersiz silahlar temin ederek ekibe katılacaktır.
Başlıca rollerini Adam Sandler, Kevin James, Michelle Monaghan, Peter Dinklage, Josh Gad ve Brian Cox’un üstlendiği filmin yönetmeni Chris Columbus.
Yorum:
10-14 yaş aralığını çok eğlendirecek bir film. O yaşlarda olsaydım çok eğleneceğimi düşünüyorum. Arada güldüğüm yerler vardı ama pek komedi gibi hissettirmedi. Boş zamanınız varsa gidip birikmiş animenizi falan izleyin.

Bu arada reyizi de gösteriyorlar ufak da olsa.

Limit Yok
Konusu:
Yaşamı pek de parlak olmayan Eddie, New York'ta düzensiz bir hayat yaşayan ve pek de başarılı sayılmayacak bir yazardır. Kız arkadaşından ayrıldığı bir gün yolda eski bir arkadaşıyla tanışan Eddie'nin hayatı tamamen değişecektir. Eski arkadaşından aldığı bir hap, Eddie'nin beyninin tam kapasite çalışmasını sağlıyordur. Bu ilaç sayesinde eski dünyası değişen, hayata farklı bir gözle bakmaya başlayan Eddie paraya, çekiciliğe ve yüksek bir zekaya sahip olur. Ama aradan çok zaman geçmez, bu yüksek güçün yan etkilerinin ortaya çıkması gecikmez..

Yorum:
Başları gayet güzeldi ama sıkılmadım değil sonralara doğru olayların akışını tahmin edebiliyorsunuz. Az ya da çok konusu hemen hemen tahmin edilebilecek türden ama boş zamanlar da izlenebilir yani.. Dradley Cooper i severim rolü güzel oynamış.
Dizisi de başladı. En son 9. bölüm yayınlanmıştı. İlk sezon polisiye tadında geçiyor. Belki işler diğer sezonlarda daha ciddileşir. Bu arada eğer izleyeceksen ilk bölüme kanıp çok yükseltme beklentini.

Ek: Bunu da izlemenizi tavsiye ederim. Çok etkili.
Bunu daha önceden izlemiş ve verdiği mesajı beğenmiştim. Zaten LGBT destekçisiyim. Ama bu ilişkilere karşı olan arkadaşlarıma izlettiğimde hiçbir değişme göremedim ve bana saçma olduğunu söylediler. Böyle şeyleri normal olarak göstermemeleri gerektiğine de değindiler. Ne kadar iyi düşünülmüş ve aktarılmış olsa da zihniyet değişmedikçe pek etkili olmuyor :/

Bunu daha önceden izlemiş ve verdiği mesajı beğenmiştim. Zaten LGBT destekçisiyim. Ama bu ilişkilere karşı olan arkadaşlarıma izlettiğimde hiçbir değişme göremedim ve bana saçma olduğunu söylediler. Böyle şeyleri normal olarak göstermemeleri gerektiğine de değindiler. Ne kadar iyi düşünülmüş ve aktarılmış olsa da zihniyet değişmedikçe pek etkili olmuyor :/
Önyargıdan gösterilmek isteneni algılayamıyorlar ki :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık