Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Bende geçen izledim o kadarda güzel film değil. Bilimkurgu için hoş film olmuş ama bazı noktalar o kadar saçma ki gözümden yaş geldi.
Misal ilk gezegene gitme kararı aldıklarında o gezegende 1 saatin 14 yıl felan geçeceğini biliyorlar. Bu adamlar insan ırkını kurtarmak için gezegen arıyor neden o gezegene gidiyorsun ? sizin dünyayı kurtamanız için yıllarınız var ama 14 yılı 28 yılı boşa harcıyorsun - 2. Gezegende ise burası dünya gibi hayvanlar var felan full yalan ebe zeki kardeşim gezene inince demiyormusun enrede bu hayvanlar ? Hadi onu geçtim bu adam neden kendine yardım etmeye gelen adamları öldürüyor ? Deli felan olsa hadi neyse adam delide değil Kabul et işte korktum felan de onuda demiyor bildiğin saçmalık. Hadi en büyük saçmalık ise Karadeliğin yanındaki bir gezegene insanlığı yerleştirsen ne olacak kardeşim ? Nasıl bir mantık.

Tamamen saçmalık ama izlenesi bir film 10/7

Sana çok güldüm.
Dünyada ki bütün fizik profesörlerinin açığını yakaladın. Tebrik ederim.

Bu yorumu yapma :D, film olağanüstü bir filmdi ve belki mesleğimden dolayıdır ama filmi sindirebilmek için az çok fizik bilmek lazım.Spoilerda baahsettiğin şu gitme olayı ise adamlar ne oldugunu bilmiyor hiç bir veri alınanmış(ayrıntılara dair bişey yok ,sadece yaşabilirlik).Film hakkında da son olarak şunu söyliyeyim bu filmin gerçek değeri ancak bir 10 yıl sonra ortaya çıkar.Yönetmeni tanıyanlar filmi izlerken daha rahat ederbilir.
Yok film güzel ama bazı noktalarda diyorsun ki
Ulan adam karadeliği en iyi şekilde yansıtmak için gitmiş fizikçiler ile konuşmuş onu yapmış felan
ama aynı filmde gitmiş birde o buz gezegenindeki gibi bir karakteri yazmış.

Ne için bildiğin az aksiyon olsun yani Bir tarafı bal pekmez bir tarafı bildiğin çakma Kanal 7 balı :oleyo2:
Hoşuma gitti ama abartıldığı kadar değil bence :good:

Sana çok güldüm.
Dünyada ki bütün fizik profesörlerinin açığını yakaladın. Tebrik ederim.
:artiz: dayı ben yorumda fizik konusunda hata yaptılar demedim bir daha okuyun :respect:

Stephen Hawking biyografisi

Yorum
Filmin Hawking ve bilimle alakası yok . Eşinin çektiği çileleri anlatıyor. Filmin yarısında kapattım.
Lan , sen bu adamın hastalığını biliyorsun ne b*k yemeye evleniyorsun ? Evlendikten sonra bir triplere girmeler felan
" artık yoruldum " tarzı hareketler felan. Olm niye evlendin o zaman. En uyuz olduğum kadın tipi la.
Bu duygusal varlıklara güvenmeyeceksin kadından uzak duracan. En son aldatıyordu hawkingi orada sinirden kapattım filmi.
Gerisinde ne oldu bilmiyorum. Bir insanın hayatına girmek bu kadar kolay mı lan ? Çocuk oyuncağı mı bu paso çocuk kazan, sonra
ben artık yapamıyorum sen hastasın ayağına yat. Lan tövbe... ://
Neyse sakinim. Filmin bilimsel yönü diğer yarısında sanırım. Hiç bir şey anlamadım. Hawkinge izletmeyin bu filmi.
Film başarısız

imdb 8,5

Konusu
Amerika İç Savaşı'ndan 2 sene öncesinde, Güney bölgesinde geçen film, Köle Django'nun Alman asıllı Dr. King Schultz ile yolunun kesişmesiyle başlıyor. Django, eski efendisini ölü ya da diri ele geçirmek isteyen Schultz ile anlaşmaya varır ve özgürlüğü karşılığında Brittle kardeşleri kendisine getirme sözü verir. Görev başarıyla tamamlanır fakat ikilinin yolları ayrılmaz. Schultz ve Django beraber Güney'in en çok aranan suçlularının peşine düşerler.

Avlanma hünerini her geçen gün geliştiren Django'nun artık tek bir hedefi vardır: köle ticareti yüzünden kaybettiği eşi Broomhilda'yı bulmak ve onu kurtarmak. Bu hedef onları kötü şöhretli Candyland çiftliğine ve çiftliğin sahibi Calvin Candie'ye götürecektir.

Uzun yorumumla sizi başbaşa bırakıyorum.
İZLEYİN

imdb 8,5

Konusu
Amerika İç Savaşı'ndan 2 sene öncesinde, Güney bölgesinde geçen film, Köle Django'nun Alman asıllı Dr. King Schultz ile yolunun kesişmesiyle başlıyor. Django, eski efendisini ölü ya da diri ele geçirmek isteyen Schultz ile anlaşmaya varır ve özgürlüğü karşılığında Brittle kardeşleri kendisine getirme sözü verir. Görev başarıyla tamamlanır fakat ikilinin yolları ayrılmaz. Schultz ve Django beraber Güney'in en çok aranan suçlularının peşine düşerler.

Avlanma hünerini her geçen gün geliştiren Django'nun artık tek bir hedefi vardır: köle ticareti yüzünden kaybettiği eşi Broomhilda'yı bulmak ve onu kurtarmak. Bu hedef onları kötü şöhretli Candyland çiftliğine ve çiftliğin sahibi Calvin Candie'ye götürecektir.

Uzun yorumumla sizi başbaşa bırakıyorum.
İZLEYİN
Leonardo di'nin nekadar harika bir oyuncu oldugu belirtmek istedim
izlemeyenler icin spoiler.
bu sahnede elini gercekten kesiyor ve hicbirsey olmamis gibi devam ediyor.

https://www.yahoo.com/movies/bp/leonardo-dicaprio-real-blood-django-unchained-scene-201237591.html
[YOUTUBE]/watch?v=72nK7APr6Xs[/YOUTUBE]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık