Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Kader

2014 İMDb 7.5

Yorum
Tipik Zaman yolculuğu filmidir. Tek farkı içeriğinde mükemmel paradokslar olmasıdır.Film karışık gelebilir, izleyipte anlamayan arkadaş olursa bana danışabilir.

Cidden çok sağlam bir film olmuş. Kesinlikle izlenmeli. Müzikleri de harikaydı. Nolan yapmış yine yapacağını. Kararsız olanlar varsa kesinlikle gidip izlesin..
Aqua Laguna çok çılgın bir şey.. Ayrıca robot..:hhh:
İndirmeye aldım, umarım dediğiniz gibidir.
Sadece Pazar günlerim boş, onu da sinemada harcamak istemiyorum, torrent akar.

Predestination

Konu:
Amerikalı bilim-kurgu yazarı Robert Heinlein'in "All you zombies" metninden uyarlanan; seyrederken izleycinin beynini yakan kurguya sahip, zaman kavramı ve bu kavramla ilgili en iyi paradoksu; sahip olduğu kurgunun tabanına koyan ve kesin izlenesi film. Akıl yorgunluğunu önlemek için bir tiyo vereyim: Paradokslarda başlangıç yoktur! Aramaya çalışmayın... Bilim-kurgu seviyorsanız, karmaşık ve derin düşüncelerle beyin denen organı zorlamak ata-sporunuzsa, mutlaka izleyin! ... (the-mt'in film hakkında yorumunundan alıntıdır.)

Yorum:
İzleyin, izletin. Başka bir söze gerek yok. 8/10

Trailer:
[YOUTUBE]-FcK_UiVV40[/YOUTUBE]

Predestination

Konu:
Amerikalı bilim-kurgu yazarı Robert Heinlein'in "All you zombies" metninden uyarlanan; seyrederken izleycinin beynini yakan kurguya sahip, zaman kavramı ve bu kavramla ilgili en iyi paradoksu; sahip olduğu kurgunun tabanına koyan ve kesin izlenesi film. Akıl yorgunluğunu önlemek için bir tiyo vereyim: Paradokslarda başlangıç yoktur! Aramaya çalışmayın... Bilim-kurgu seviyorsanız, karmaşık ve derin düşüncelerle beyin denen organı zorlamak ata-sporunuzsa, mutlaka izleyin! ... (the-mt'in film hakkında yorumunundan alıntıdır.)

Yorum:
İzleyin, izletin. Başka bir söze gerek yok. 8/10

Trailer:
[YOUTUBE]-FcK_UiVV40[/YOUTUBE]
Sürükleyici ve kurgusu güzel bir filmmiş. Paylaşım için teşekkürler.

47 Ronin'i izledim de; neden bizim yönetmenler, yapımcılar, senaristler vs. Türk Mitolojisi'ni dizi ve filmlerde kullanmıyorlar ki? :(

Adamlar ne güzel, tenguyu menguyu iliştirmiş işte 47 Ronin'e ki bence çok da güzel olmuş. Farklı bir tat katmış hikayeye bu fantastik ögeler.

Oishi karakterini de aşrı beğendim. Çok sağlam karaktermiş. :good:

Amerika ve Nazilerin savaşını anlatıyor.

Özellikle savaş çığırtkanlığı yapanların izlemesi gereken film. Savaşta psikolojisine sokuyor film , insan hayatının nasıl değersizleştiğini , acımasızlığın , korkunun ve merhametin yansılıtması gayet başarılı olmuş.

Roronoa Zoro

Amerika ve Nazilerin savaşını anlatıyor.

Özellikle savaş çığırtkanlığı yapanların izlemesi gereken film. Savaşta psikolojisine sokuyor film , insan hayatının nasıl değersizleştiğini , acımasızlığın , korkunun ve merhametin yansılıtması gayet başarılı olmuş.

Amerikan yapımı savaş filmlerini bir sevemedim gitti. Dediğin bir nevi doğru olabilir ama bu adamlar resmen kafalarına göre tarih yazıyor. Soysuzlar Çetesi'nde de aynı terane vardı. Adamlar koskoca Hitler'i sinema salonunda öldürdü. Olacak iş değil vallahi. Bu kadar yanlı bir film görmedim hayatımda.

Zindan Adası, Akıl Defteri, Akıl Oyunları, Dövüş Kulübü, Benjamin Button'un Tuhaf Hikayesi, Kara Şövalye; Kader, Masumiyet, Gemide, Kaybedenler Kulübü favori filmlerim. Geçen Boyhood adında bir film izledim. Zaman geçirmek isteyenler izleyebilir. Film 12 senede çekilmiş ve oyuncuların bir tanesi bile değişmemiş. Adamlar bayağı emek vermiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık