Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İyi Hissettiren Filmler

Ben filmin içeriğini tam hatırlayamadım herhalde. Mutlu sonla bitmiyor muydu bu film?

o film beni depresyona sokuyor. o kadar gercek olamayacak kadar mukemmel bir hikaye ki, bunu kendi kendime hatirlattigim zaman gelecege ve insanlara karsi karamsar ve umutsuz bir moda giriyorum. birbirine asik iki robotun insanligi kurtarmasi degil sadece o film, kaldi ki pixar, mutlu sonla bitmemesi abes olurdu zaten.

Açın bir korku filmi ve kendinizi iyi hissedin ? Peşinizde size musallat olan bir hayalet veya seri katil yok.Bunu bilmenin iç huzuru ile filminizi izleyin.Yaşadığınız hayata şükür edip mutlu olun :p
:utan:
o film beni depresyona sokuyor. o kadar gercek olamayacak kadar mukemmel bir hikaye ki, bunu kendi kendime hatirlattigim zaman gelecege ve insanlara karsi karamsar ve umutsuz bir moda giriyorum. birbirine asik iki robotun insanligi kurtarmasi degil sadece o film, kaldi ki pixar, mutlu sonla bitmemesi abes olurdu zaten.
Ben filmi küçükken izlediğim için o kadar ayrıntılı izlememişim herhalde. :D

:utan:

Ben filmi küçükken izlediğim için o kadar ayrıntılı izlememişim herhalde. :D
5 kere falan izledim heralde :utan: Millet aşk,aile,komedi vs türlerinde filmler izliyor.Benim moralim öyle filmlerle daha çok bozuluyor xd Lanet olsun niye mutlu bunlar diye sövüyorum içimden skskhskkjskj

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık