Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İttifaktaki En Güçlü 3. Kişi

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    361
Bence de güçlenmedi çünkü Mihawk zaten tam donanımlı olarak gönderdi ama o kadar çok "ENMAAAA" diye ağladılar ki, saçma sapan bir kılıç değişikliğini "Zoro güçlendi." olarak kabul etmek zorunda kaldık...

Bak yine :ehe:... "Zoro hangi ara güçlendi" demişsin. Luffy'nin G4'ü, Dof'u yendikten sonra bile Kraker için yetersizdi... O zaman şunu sorayım... 3. Komutan bile etmeyen Zoro'nun, Zoro bile etmeyen Killer'in , Killer bile etmeyen Kid'in şu anda çatıda, iki yonko karşısında ne işleri var.
Ne yani Zoro, Luffyden güçlü mü döndü ??? Herkes bu savaşta manyak power up alacak ondan dolayı

Benim görüşüm Kid ve Law arasında seçim yapmanın mantıksız olduğu yönünde. Çünkü kaba kuvvet de kid önde olabilir ama mesele room a gelince olaylar değişiyor. Örnek vermek gerekirse, dünyanın en iyi destek oyuncusu Madlife, fakat en iyi oyuncusu Faker vs. Şimdi Faker kalkıp en iyi oyuncu diye destek rollerinde Madlife dan iyi oynayabilir mi ? Sanmam. İkisi farklı işlevlerde sıralamaya girer.
Zaten hax karakterleri sırlsmaya koymak zor oluyor ya. Bence mesela şuan Zoro daha donanımlı hakiydi şuydu buydu ama Law ile 1v1 atsalar bence Law yer.

Evet. Aksini düşünmek hata olur.
Zoro'nun yerine Kid'i koy (Kid'i sevdiğin için onu örnek verdim.) Luffy'nin sağ kolu Zoro değil de Kid gibi düşün. İki yıllık eğitimden daha güçsüz döndü der misin ?
Abi kesinlikle zorodur sebebini size hemen anlatım Zoro iki yıllık eğitimini 6.ayinda bitirip yola koyulmuştur fakat kaybolup Naruto animesinde 6ayda sharingan öğrenmiştir sonra bleach animesinde 6ayda bankai öğrenmiştir tekrar yola koyulan Zoro goku ve ekibine yardım edip dragonballları toplamış ve bu sayede shenlongdan dilek dileyip shabondye gelmiştir umarım bu açıklama yeterlidir...

Adam 3 İmparator ve 1 Tatlı Komutanı ile savaşmış sen ne anlatıyorsun ya Kid kimle savaşmış falan ?.
3 İmparator ile savaşmış deyince dillere destan bir şey oldu sanırlar. Mr 3. bile kariyerinde tüm Muhgiwara Tayfası + Magellan + MF'de en iyiler savaşında savaştı ne yapalım şimdi ?

Luffy'nin Rival'ı diyorsun. Luffy daha zaman atlaması öncesi sadece bir elin parmaklarını geçemyecek sayıda kaptanın yaptıklarını yaptı dünyada. Bahsettiğin Kid Savaşlarının alayı off-panel. Gerçekten bir savaş oldu mu onu da bilmiyoruz.

Urouge bile Snack'i indiriyor4. Tatlı Kumandanını sonra Cracker geliyor ona yeniliyor.

Ya da Scratchmen Apoo bile Luffy ,Zoro, Drake gibi adamları önüne kattı bir ton hasar verdi. ne yapalım şimdi ? Ben kimlerle savaştığından ziyade başarıdan söz ediyorum. Etkisi ne bu korsan aleminde. Hiç bir özgünlüğü onu kalabalıktan ayıran bir yanı yok. Zaman atlaması öncesinde bile ödülünün yüksekliği, sivil zararlarına bağlanmıştı.Ödülü hariç de yaptığı hiç bir şey onu Drake ya da Law gibilerinden ayırmadı bugüne kadar hatta Law'ın epey arkasında kaldı.

En iyiler savaşına gelip Luffy'i kurtarmaya gelmesiyle karakteri övmeye çalışman baya komik olmuş
Başarıları kastediyorum. Bulundukları olayları ve hikaye de yarattıkları etkilerden bahsediyorum. Komik olan şey senin başından beri konuyu tartışamadan sadece karşına laf atmaya çalışman. Kasik forum ad hominemcisi.

Fatihi hakisi kısmına cevabın nerede tabiki yok
Ona bakarsan Law da bir D ? Onu ne yapacağız ? Fatihin hakisi. Senin Yonko ismi duyunca bir tarafı boşalıyor dediğinde Dof da da var ? Eee ?

Zaten yanıtladıklarında kendi istediğin gibi yorumlamadan ibaret.
Klasik "konudan anlamıyorum, münazara da edemiyorum dur ben sana yürüyeyim" tavrı. Süpermiş. Senin yaptığın neyden ibaret acaba daha ilk mesajından itibaren ad hominem yapıyorsun direkt şahsıma yönelik iddialardan başka ne yaptın acaba ? Yaşanan olayları kendine göre yorumlayan sensin başında :D Bİr çok önemli ayrıntıyı es geçiyordun onları hatırlattım bu sefer de "övme çaban komik" dedin :D Nitekim anlamayana davul zurna az, anlayana sivrisinek saz. İşine gelmediyse tartışmazsıın olur biter. Hem başta fanboyluğu takılmak için dedim diye kıvır sonra gene fanboy lafını aç :D Neden tartışamadın çünkü. Başta da dürüst değildin. Ayrıca benim "Law yancı değil, Kid yancılık yapıyor" diye bir cümlem varsa bul çıkart benim dediğim birinin yaptığı yancılıksa öbürünün de şu an yaptığı farklı değil idi. Ama algıda seçicilik ile ad hominemden yoğurulma bir tartışma kültürüne hazıl olduğun için normal. Hadi eyvallah.

Ben senin kişiliğine laf mı ettim hayır ?
işte yaptığın sıralamada, yorumların gibi fanboyluğun ötesine geçemiyor.
Bunun ad hominem olduğunu ve ad hominemin de konuya değil, konuyu tartıştığın kişiye yükselmek olduğunu sana uzun uzun anlatamayız kusura bakma.

Sana bireysel bir saldırıda mı bulundum hayır ?
Saldırı kelimesinden anladığına bağlı. Ama daha ilk mesajında nedenlerimi dinlemeden. Fanboy damgası fırlattın sonra geri aldın sonra işine gelince geri fırlattın :D

Yorumuna o kadar gereksiz alındın ki Şurada iki geyik yapıp gülüyoruz.
O kısmı yanlış anlaşılma olarak atlatmıştık ki ? :D Bunu tekrar ısıtıp getirmen bile garip. Kaldı ki benim de gülebileceğim bir şey demelisin.

şu lafıma bu kadar alınıyorsan zaten benle değil herhangi bir tartışma normal sohbet dahi etme.
Sana sormuyoruz çok şükür :D Ve de bu da kişisel söylem hani bilmiyorsan diye hatırlatayım diye.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık