Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İttifaktaki En Güçlü 3. Kişi

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    361
Çerlo vermiş oyunu Kid'e. Adam anlıyor seriden @ch3rlo .
Yamato'nun güçlü olduğunu savunuyoruz zaten ama lütfen. Yerini bilsin ya
Bunun Kid olduğu bariz. Her zaman Luffy'ye en yakın süpernova o oldu zaten. Hatta burada Marco'yu aşacakları için ilk iki diyelim direkt.
Yamato da bunların dengi olabilecek karakter tabi, daha aşağısı diyen seriyi okumasın, ama Kid'in önüne koymam. Ne potansiyel, ne yaptıkları ne de konumu ile. Kid bariz önünde onun.

Bunun Kid olduğu bariz. Her zaman Luffy'ye en yakın süpernova o oldu zaten. Hatta burada Marco'yu aşacakları için ilk iki diyelim direkt.
Yamato da bunların dengi olabilecek karakter tabi, daha aşağısı diyen seriyi okumasın, ama Kid'in önüne koymam. Ne potansiyel, ne yaptıkları ne de konumu ile. Kid bariz önünde onun.
Caporinin derdinin kidd olduğunu hiç sanmıyorum :D

Mehhhhh

Üye silindi 5781

Caporinin derdinin kidd olduğunu hiç sanmıyorum :D
ağla puahahahahah
Yamato'nun güçlü bir karakter olduğunu yazının en başında belirttim zaten ama yerini bilsin Yamato. Yamato uzun zaman sonra gözüken güçlü bir kadın çardır. Bunda hem fikiriz ama bu oylamada bazı etkenler belliyken 1. çıkmasına göz yumamam

Yamato yc kaç eder sence?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık