Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İttifaktaki En Güçlü 3. Kişi

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    361

Üye silindi 5781

Kesin konuşmuyorum. '' Ki kadında belki de Luffy'nin kullandığı bu içten patlamalı haki var.'' diye yazdım. Yamato'yu bu isimler arasında en güçlü görmem diğerlerinden çok daha güçlü gördüğüm anlamına gelmiyor. Bu isimler onunla gayet kapışabilir.

Cidden bu iki saldırı arasında hiçbir benzerlik yok mu?

Ve Yamato sırf o haki yüzünden tabi ki en güçlüsü değil. Kaido'nun çocuğu olması ve sürekli ona meydan okuyup, güçlenmek istemesi de var. Luffy ve Ace ile konuşmaları derken bana güçlü izlenimi veriyor. Şu anlık en güçlü isim olsa şaşırtmaz.
''Ki kadında belki de Luffy'nin kullandığı bu içten patlamalı haki var.'' yazıp Yamato'ya oy vermişsin :D
O efektin ne Zoro'nun attığı Slashlardan farkı var ne başka bir X kişisinin attığı slashlerden :D Sen Yamato'nun bir tekniğini Roger'a benzetmişsin. İkisi aynı görünebilir? Şu seriyi baştan okusam birbirinin aynısı gözüken ama farklı güçte olan milyon tane saldırı gösteririm sana. Cidden sadece Yamato'nun o saldırısının görüntüsünden ötürü mü hakisini çok üst düzey görüyorsun? He çıkarsa niye çıktı demem o ayrı ama her karakterin kendine has tekniği vardır , Eiiçiro Oda'nın bu tekniklerin çiziminde tekrara düşmesi gayet olasılı bir olay çünkü 1002 bölümlük bir seri :D Ne yapsaydı? ''Bu saldırı görüntüsünü Roger'da verdim , Yamato'da veremem.'' mi desin? Aynı efekti çünkü dediğin gibi hem Roger'da hem Sai de hem Sanji'de veriyor. Vuruş tekniğin görüntüsü de keza öyle
Bu seride her aynı gözüken Slash'ın benzer güçte olduğunu savunmak gibi bir şey :D Hatta direkt öyle.
Oden'in şaşırdığı şey Roger'ın gücüydü. Vilyım niye bunu yazdın ''benim ağzımdan böyle bir şey çıktı mı?'' diyordun ama bak insanlar nasıl etkilenip öyle yazıyor :D Bunu bildiğim için öyle yazdım. Millet ciddi ciddi Oden'i şaşkınlık veren Roger'ın o gücünü hakisinin benzerini Yamato'da görüyor :d Çok değil 2-3 yorum yukarıya baksan bunu görebilirsin.

''Ki kadında belki de Luffy'nin kullandığı bu içten patlamalı haki var.'' yazıp Yamato'ya oy vermişsin :D
O efektin ne Zoro'nun attığı Slashlardan farkı var ne başka bir X kişisinin attığı slashlerden :D Sen Yamato'nun bir tekniğini Roger'a benzetmişsin. İkisi aynı görünebilir? Şu seriyi baştan okusam birbirinin aynısı gözüken ama farklı güçte olan milyon tane saldırı gösteririm sana. Cidden sadece Yamato'nun o saldırısının görüntüsünden ötürü mü hakisini çok üst düzey görüyorsun? He çıkarsa niye çıktı demem o ayrı ama her karakterin kendine has tekniği vardır , Eiiçiro Oda'nın bu tekniklerin çiziminde tekrara düşmesi gayet olasılı bir olay çünkü 1002 bölümlük bir seri :D Ne yapsaydı? ''Bu saldırı görüntüsünü Roger'da verdim , Yamato'da veremem.'' mi desin? Aynı efekti çünkü dediğin gibi hem Roger'da hem Sai de hem Sanji'de veriyor. Vuruş tekniğin görüntüsü de keza öyle
Bu seride her aynı gözüken Slash'ın benzer güçte olduğunu savunmak gibi bir şey :D Hatta direkt öyle.
Oden'in şaşırdığı şey Roger'ın gücüydü. Vilyım niye bunu yazdın ''benim ağzımdan böyle bir şey çıktı mı?'' diyordun ama bak insanlar nasıl etkilenip öyle yazıyor :D Bunu bildiğim için öyle yazdım. Millet ciddi ciddi Oden'i şaşkınlık veren Roger'ın o gücünü hakisinin benzerini Yamato'da görüyor :d Çok değil 2-3 yorum yukarıya baksan bunu görebilirsin.
Yaw tamam da ben o haki yıldırım efekti yüzünden aynılar demiyorum. :D İkisi de kullandığı silaha haki yükleyip bunu fırlatıyorlar. :D Roger'da kılıç olmasına rağmen Oden'i uçuruyor, Yamato da kendi çapında deve benzer etki yapıyor. :D

Bak slash örneği vermişsin. Her slash kesmek için atılır, benzer işlevdedir, ama atan kişiye göre gücü değişir. İşte o olayda da benzer bir durum var. Aynı güçte yapılmış bir saldırı değil, fakat benzer işlevde, prensibini benzetiyorum.

Üye silindi 5781

Yaw tamam da ben o haki yıldırım efekti yüzünden aynılar demiyorum. :D İkisi de kullandığı silaha haki yükleyip bunu fırlatıyorlar. :D Roger'da kılıç olmasına rağmen Oden'i uçuruyor, Yamato da kendi çapında deve benzer etki yapıyor. :D

Bak slash örneği vermişsin. Her slash kesmek için atılır, benzer işlevdedir, ama atan kişiye göre gücü değişir. İşte o olayda da benzer bir durum var. Aynı güçte yapılmış bir saldırı değil, fakat benzer işlevde, prensibini benzetiyorum.
Tamam ben ona bir şey demiyorum ama basit matematik sunayım sana.
Franky de Numbers tekledi , Roger da tekler büyük ihtimalle.
Bu senin Franky'yi üst düzey görmeni sağlar mı?
Matematiksel olarak bak olaya bakma örnek olarak Numbers'ı veriyorum. Yeni Dünya'da bunu kullanamayan gitsin korsancılık oynasın zaten.
Sonuçta aynı güçte saldırı olmamasına rağmen Numbers'ın eşiğini geçen 2 saldırı.
Numbers'ın eşiği 2 diyelim Franky 3 vuruyorsa Roger 8 vuruyor ama ikisi de tekliyor. Ben seni Roger ile Yamato aynı teknikte olduğunu söylüyorsun demiyorum sadece Yamato'nun o saldırı prensibinin ne kadar güçsüz olacağına dair bir çıkarım sunuyorum. Belki Franky 4 Yamato 3'tür? Bundan bahsediyorum.
Jinbei de aynı şekilde Big Mom'a öyle vuruyor? @kekomancer o sahneyi hatırlattığın için sağol reis. O da aynı şekilde benzer etki yapıyor Odene ve Hatchi'ye çizdiği gibi.
Ayrıca gözünü seveyim , bir darbeden ötürü tabii ki de darbenin etkisiyle itilirsin. Yamato'nun saldırısına o dev çenesi bükülmeden tepki verse çizim hatası derdik , naapacak deve o benzer dediğin etkiyi çizmeden mi çizecek sanki hiç darbe olmamış gibi? Çizim hatası olurdu direkt olarak darbe yiyen bölge itilir doğal olarak. Bu 1002. mangada Kid'in ve Luffy'nin Kaido'ya normal bir şekilde vuruş gerçekleştirmesi gibi veya Killer ve Zoro'nun vuruşundan sonra Kaido'nun vücudunun verdiği tepki gibi..
Sen şu an silahlanma hakisi olan birisini övüyorsun , sırf Roger'ın saldırısı ve saldırıyı yiyenin tepkisi ile çizimi aynı diye. İşte bu bana mantıksız geliyor , sana mantıklı geliyor yapacak bir şey yok. Ama eminim şu 1002 bölümlük seride aynı muhabbetten en az 10 tane bulurum baştan okusam.
Ki bana kalırsa Oden ile Hatchi'nin verdiği tepkiyi normal bir x kişisinin diğer bir y kişiye saldırması ile de verir.

Zoro kesinlikle.

Kid garip bir sekilde cok fazla oy almis ama ben kendisinin denyolugu sebebiyle var olan potansiyelini ortaya koyabilecegini dusunmuyorum. Kontrolsuz guc, guc degildir.

Ha bi de kendisi tam bir amerikan genclik dizisi zorbasina benziyor, o yuzden de ayrica kilim kendisine.
Bütün kızları Amerikan gençlik kolej filmi zorbaları kapar ama :D Motorlu falandır hatta böyle yada arabası olan zengin çocuğudur.Kid benziyor hakkaten ama birkaç noktada ayrılıyor. Bir kere öyle kendini üstün görüp pislik yapan biri değil kutsallara saydırmazdı yoksa orada bir duruş sergiledi. Birde çocukluğu fakirlikle geçmiş gibi.Çocuk fotosunda elinde tornavida uğraşıyordu.

Savunmasız adamı tekleyemeyen, Kaido'yu kesemeyince Enma'dan medet uman Roronoa Zoro'yu koyu fanı olduğum halde üçüncülüğe yerleştiremeyeceğim. Boş tenekeden çok ses çıktığı için Kid'i de eliyorum. Trafalgar Law müthiş yeteneklere sahip bir kardeşimiz ama tek başınayken kolay tıkanıyor sanki. Bence burada üçüncülüğe en uygun kişi, Kozuki Oden'in bayrağını devralan, Ace'i hala kalbinden silemeyen Yamato. :cool:

Bütün kızları Amerikan gençlik kolej filmi zorbaları kapar ama :D Motorlu falandır hatta böyle yada arabası olan zengin çocuğudur.Kid benziyor hakkaten ama birkaç noktada ayrılıyor. Bir kere öyle kendini üstün görüp pislik yapan biri değil kutsallara saydırmazdı yoksa orada bir duruş sergiledi. Birde çocukluğu fakirlikle geçmiş gibi.Çocuk fotosunda elinde tornavida uğraşıyordu.
Denyo oldugu gercegini degistirmiyo bu. ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık