Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İttifaktaki En Güçlü 3. Kişi

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    361

Üye silindi 5781

Yenmesi için bir sebebe ihtiyacı yok. Yamato karakterinin şu ana kadar göstermiş olduğu gücüne, muhatap olduğu karakterler üzerinde bıraktığı intibaya ve hikayedeki yerine bakarsan Jack'le dövüştüğünde onu yenebilme ihtimalinin imkansız olmadığını görürsün. Bu çıkarımı yapmak bana duygusal geldi biraz karaktere veya karakteri savunanlara bir şey yüzünden kızmış da acısını çıkarıyorsun gibi. Bence dövüşseler yener ama yenemese de bir şey demem.
Yok hepsiyle aram iyi :D Onda sıkıntı yok yani.
Jack'i ilk defa Zou'da gördük bu arada.
Jack'in yaptıklarını unuttuğumuzu düşünüyorum ben.
Jack yeri geldi Inu ve Neko canavarı ile 5 gün 5 gece 5 gündüz olmak üzere her biri birinin vardiyasını almasına rağmen aralıksız kapışan bir adam (Yani kedi köpek dinlene dinlene saldırıyordu.Jack aralıksız...).Sonra Zou'dan da fil hortumu yemesine rağmen gözlerini açabilen hayatta kalabilen bir adam.Ardından fujitoralı sengokulu otsurulu gemiye dalıp gene hayatta kalabilen adam , bandajlarla kurtulabilen bir adam.Onigashima'nın çatısında keza minklerin hepsiyle sulong formları varken dövüştü.
Eninde sonunda Neko ve Inu'ya yenildi. Yenilmesine rağmen birçok sulong formdaki minki yenebildi.
Yamato ne yaptı?

Antik Dev'i tekledi.
Üstüne birkaç tane top ile dayanıklılığı(?)nı gösterdi.
Ace ile başa baş dövüştü (Thatch ölmeden önce yani yeni yılları gibi..).
Luffy g2 ve g3 formunda gene kendisine karşı koyabildi ama Luffy'nin güçlü olduğunu da söyledi.

Benim görmediğim ne var diye bakıyorum , bir zoan formunu göremedik.Onu da Tobiroppo olan Sasaki'ye karşı açacaktı...

Samim söylüyorum bu çar güçlüdür ama Jack-Queen yok abi , bence olmaz. İleride göreceğiz zaten , hayırlısı diyip ileriki bölümleri bekleyeceğiz artık.

Jack yeri geldi Inu ve Neko canavarı ile 5 gün 5 gece 5 gündüz olmak üzere her biri birinin vardiyasını almasına rağmen aralıksız kapışan bir adam.Sonra Zou'dan da fil hortumu yemesine rağmen gözlerini açabilen hayatta kalabilen bir adam.Ardından fujitoralı sengokulu otsurulu gemiye dalıp gene hayatta kalabilen adam , bandajlarla kurtulabilen bir adam.Onigashima'nın çatısında keza minklerin hepsiyle sulong formları varken dövüştü.
Eninde sonunda Neko ve Inu'ya yenildi. Yenilmesine rağmen birçok sulong formdaki minki yenebildi.
Güçlerini yaptıklarına göre kıyaslıyorsak, jack'in yaptıkları> sanji + zoro'nun yaptıkları da oluyor. :/

Üye silindi 5781

Güçlerini yaptıklarına göre kıyaslıyorsak, jack'in yaptıkları> sanji + zoro'nun yaptıkları da oluyor. :/
Zaten öyle :D Ben şu an Sanji ile Zoro'nun kolay kolay komutan alacağını düşünmüyorum. Plot armor olmasa düşünmem bile :D
Ayrıca yaptıkları olaylar da güçlerini gösteriyor :D Yani burada bahsettiğim tüm olaylar güçlerini gösteriyor karakterlerin. Zaten karakterlerin gücünü yaptıkları olaylarrdan anlıyoruz

Jack yeri geldi Inu ve Neko canavarı ile 5 gün 5 gece 5 gündüz olmak üzere her biri birinin vardiyasını almasına rağmen aralıksız kapışan bir adam (Yani kedi köpek dinlene dinlene saldırıyordu.Jack aralıksız...).Sonra Zou'dan da fil hortumu yemesine rağmen gözlerini açabilen hayatta kalabilen bir adam.Ardından fujitoralı sengokulu otsurulu gemiye dalıp gene hayatta kalabilen adam , bandajlarla kurtulabilen bir adam.Onigashima'nın çatısında keza minklerin hepsiyle sulong formları varken dövüştü.
Yamato ne yaptı?

Antik Dev'i tekledi.
Üstüne birkaç tane top ile dayanıklılığı(?)nı gösterdi.
Ace ile başa baş dövüştü (Thatch ölmeden önce yani yeni yılları gibi..).
Luffy g2 ve g3 formunda gene kendisine karşı koyabildi ama Luffy'nin güçlü olduğunu da söyledi.

Benim görmediğim ne var diye bakıyorum , bir zoan formunu göremedik.Onu da Tobiroppo olan Sasaki'ye karşı açacaktı...

Samim söylüyorum bu çar güçlüdür ama Jack-Queen yok abi , bence olmaz. İleride göreceğiz zaten , hayırlısı diyip ileriki bölümleri bekleyeceğiz artık.
Jack'i ben forumda ara ara överim sağlam ve güçlü char. Ne olduğunu biliyorum ama Yamato onu zorlu bir dövüş sonunda yense şaşırmam. Keza yapabileceklerinin sınırlarını az çok gördüğümüz Jack'in yanında sınırı belirsiz ve potansiyelli bir karakter var önümüzde. Yamato sıradan char değil beklenti düşük olmasın. Hele hele tayfaya gelmezse sen o zaman gör Oda bunu çok uç noktalarda dahi çizebilir bu senaryoda.

Zaten öyle :D Ben şu an Sanji ile Zoro'nun kolay kolay komutan alacağını düşünmüyorum. Plot armor olmasa düşünmem bile :D
Ayrıca yaptıkları olaylar da güçlerini gösteriyor :D Yani burada bahsettiğim tüm olaylar güçlerini gösteriyor karakterlerin. Zaten karakterlerin gücünü yaptıkları olaylarrdan anlıyoruz
Peki yamato'nun bu arc ne yapacağını düşünüyorsun? Queen ve king'i marcoyla sanji tuttu. Muhtemelen drake de dalacak. Yamato arcı ulti veya P1 ile mi kapatacak?

Jack'i ben forumda ara ara överim sağlam ve güçlü char. Ne olduğunu biliyorum ama Yamato onu zorlu bir dövüş sonunda yense şaşırmam. Keza yapabileceklerinin sınırlarını az çok gördüğümüz Jack'in yanında sınırı belirsiz ve potansiyelli bir karakter var önümüzde. Yamato sıradan char değil beklenti düşük olmasın. Hele hele tayfaya gelmezse sen o zaman gör Oda bunu çok uç noktalarda dahi çizebilir bu senaryoda.
Komutanlardan şu an güçsüz olsa bile, dövüş içinde gelişip de yenebilir. Yamato'yu bir Snack bir Peros seviyesinde ben göremiyorum şahsen. Kadında potansiyel bol.

Üye silindi 5781

Peki yamato'nun bu arc ne yapacağını düşünüyorsun? Queen ve king'i marcoyla sanji tuttu. Muhtemelen drake de dalacak. Yamato arcı ulti veya P1 ile mi kapatacak?
Sen Ulti ve P1'a takılıp kalmışsın. Dediğim gibi daha Big Mom korsanları ayak basmadı. Rakipler tam olarak gösterilsin , daha ne üdüğü belirsiz çok fazla kişi var.
Ben hala Fukurokuju'nun savaş ortasında anlamsızca bir yere gitmesine takıldım. Bence Orochi geri dönecektir ama bakalım. Böyle tam olarak savaş kendi yerini alsın ondan sonra konuşuruz.
Yamato Takeru bağlantısından ötürü Orochi denilen şerefsizi alırsa çok hoş olacağını düşünüyorum , orochinin yaşaması halinde.
Oden'in intikamını vesaire alması , muazzam bir hikaye olacaktır. Oden öldürememişti , Yamato öldürür.
Ama dediğim gibi Orochi durumu da net olmadığı için biraz daha beklemek gerekiyor.

Komutanlardan şu an güçsüz olsa bile, dövüş içinde gelişip de yenebilir. Yamato'yu bir Snack bir Peros seviyesinde ben göremiyorum şahsen. Kadında potansiyel bol.
Aynen öyle dostum yani kafamda bir Jack dövüşü canlandırdığımda kaybettiğini hayal edemiyorum şu an Yamato'nun. Bende sağlam bir izlenim bıraktı ve bu izlenimde memelerinin katkısı bile yok onları da işin içine katsam Kata'lar King'ler vız gelir tırıs gider

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık