Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İttifaktaki En Güçlü 3. Kişi

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    361
Jinbe prime döneminde bir karakter olum bizimkilerin gelişme hızına ayak uyduramaz taş çatlasın Elbaf'ta da kafalarda soru işareti bırakır sonra yeniden monster triodan devam ama Yamato öyle değil. Genç, köpek gibi potansiyeli var gibi duruyor. Çok güçlü çıkarsa önünü alamazsın bunun zaten üç arca seri bitecek anasını satayım.
E sen çomak soktun bir kere. Tayfada her önüne gelenden ayar yiyen bir vizyonsuz 3. Adam mı kalsın. Sokayım öyle yonkou tayfasına. Azcık kalite getirecektir Oda bu tayfaya. Yoksa Luffynin solo şovu devam eder.

E sen çomak soktun bir kere. Tayfada her önüne gelenden ayar yiyen bir vizyonsuz 3. Adam mı kalsın. Sokayım öyle yonkou tayfasına. Azcık kalite getirecektir Oda bu tayfaya. Yoksa Luffynin solo şovu devam eder.
Kalite zaten var yapacağı tek iş adam akıllı çizmek tayfayı. Geri plana atıyor gelişimlerini işlemiyor. Sanji'nin çoktan mutasyon uyandırması lazımdı renkli don almak yerine mesela gidip bunu işleyecek ve mevzu bitecek. Seri sonu amiral olmasını beklediğimiz bir üçüncü adam var tayfada çok fazla ekleme çıkarma yapmaya gerek yok güç konusunda. Yamato şu an daha güçlü olabilir ama ileride 4.lüğe düşecek şekilde işlenirse zerre sıkıntı kalmaz. Tabi gelirse diye diyorum ki gelmezse lanet gelsin böyle arca.

Kalite zaten var yapacağı tek iş adam akıllı çizmek tayfayı. Geri plana atıyor gelişimlerini işlemiyor. Sanji'nin çoktan mutasyon uyandırması lazımdı renkli don almak yerine mesela gidip bunu işleyecek ve mevzu bitecek. Seri sonu amiral olmasını beklediğimiz bir üçüncü adam var tayfada çok fazla ekleme çıkarma yapmaya gerek yok güç konusunda. Yamato şu an daha güçlü olabilir ama ileride 4.lüğe düşecek şekilde işlenirse zerre sıkıntı kalmaz. Tabi gelirse diye diyorum ki gelmezse lanet gelsin böyle arca.
Nw girdiğinden beri 2 arpa boyu ilerlemiş çar amiral mi olcak yav yapma. Artık silik karakterlerin farkına varmak gerek. Amirallik bu kadar ucuz değil. Direkt yüksek kalibre adam çekmek lazım tayfaya.

Zoro veya kid. Belki yamato kücük ihtimal.
Başkası olamaz law meyveden ibaret onu engellediğin zaman neler yapabildiği ortada dof karşısın da net şekilde gördük.
Jinbe hic olamaz adam f6'ya rakip yıkımcıyla bile eşlestirmedi oda seviyesi belli.

Yamato.soru işaret o yüzden bişey diyemiyorum.

Kidd’in dövüş öncesi hazırlık yapmadığını ve rlaw’ın meyvesini normal şekilde kullandığını varsayarsak:

1-İnu neko
2-ashura doji
3-Kidd
4-law
5-zoro/jimbe
6-jimbe/zoro
7-sanji
8-denjiro
9-

Law ve kidd’in üst limiti belli değil. Zoro’nun da ashura’sı power up’sa yükselebilir. Sanji’nin hell memories’i için de geçerli bu. Eğer bunlar olursa kidd ve law 1 ve 2’ye geçerken zoro ve sanji jimbe’nin üstüne geçer. P-up’lar kalıcı olmayacağından kedi köpeğin altında olurlar.

kedi köpeği tam yc3 olarak görmüyorum. Çünkü jack’in özelliği yorulmamak gibiydi. Kedi mesela denk dövüşmüş ama 12 saat dinlenip geri geldiğinde yine denk dövüşmüş. Luffy katakuri’nin bile eğer dinlenmesine izin vermezse kenbunshokusunun zayıflayacağını söylemişti ama jack aynı güçte dövüşüyor.

Oda zorocu olmasa yakın şeyleri ona da derdim djdjdjd

tayfa = luffy ve bir takım adamlar. Allahtan jinbei geldi de insanlar tanıdık yüz görüyor. Aaa bu adam eski shichşbukai falan diyorlar.
Wano'da Zoro, Sanji ve diğerlerinin tanınmasının yolu yapılıyor zaten. Yamato gibi birden ortaya çıkan karakterler yerine tayfayı bu zamana getiren isimlerin öne çıkması amaçlanıyor.

Sanji dururken birkaç bölümlük karakterlere işte bunlar tayfayı tanıtacak demek gerçekçilikten uzak yorumlar.

Yamato'nun potansiyeli çok yüksek olabilir. Babası kadar potansiyeli varsa o iş tamam zaten. Luffy'nin yeni sağ kolu olur. Oden gibi tayfayı geri planda bırakacak bir karakter.

Yamato büyük ihtimalle Oden gibi bizle gezecek zaten. 1. Tümen komutanlığı hayırlı olsun.

Wano'da Zoro, Sanji ve diğerlerinin tanınmasının yolu yapılıyor zaten. Yamato gibi birden ortaya çıkan karakterler yerine tayfayı bu zamana getiren isimlerin öne çıkması amaçlanıyor.

Sanji dururken birkaç bölümlük karakterlere işte bunlar tayfayı tanıtacak demek gerçekçilikten uzak yorumlar.
Yamatoda “kaidonun kızı” etiketi var. Zaten olay o demedim ki. Herkesten dayak yiyen adam mı tayfanın yüzü olacak? Neymiş düzen bozulamazmış. Hadi abi. Sanji hala dandik babasının ismi üzerinden anılıyor.

Her şeyi geç tayfanın total ödüllü anca Luffy ediyor yahu. Böyle dengesiz tayfa mı olur?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık