Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İtiraf Köşesi

Ayıp olmazsa buna güldüm.
Benim için değil. Çıkış saatine yarım saat kalmışken brnim işim olmayan şeyleri benden rica etti. İkisine tamam yaparım dedim üç ve dört istedi günlük yevmiyenden alırsam tamamdan girdim bu saate kadar niye söylemedinden çıktım.

O zaman bir itiraf daha yazayım. Lisede ifşa grupları vardı facebook'ta. Orada ifşa yayınlıyorduk. Bir kız apaçi takılıyor diye hakkında yalan dolan haber yapmıştık, okul bayağı çalkalanmıştı. Kız depresyona girmişti. Sonra bir balık etli kız vardı, gaddarca ona da hayvanat bahçesi görevlileri geldi almaya falan ters kelepçe yaptılar tarzında bir şeyler demiştik. Çok üzülmüştü, sonra sildik ama insan yine de üzülüyor. Affedersiniz ama şimdi o hanımefendi taş :) Bilmeden sevap işlemiş olabiliriz ama yaptığımdan utanıyorum. Tabi birkaç tane fena dedikodu vardı. Kütüphanede hocayla bir kızın mercimek fırın işi. Sübyancı bedenci. Okulda fuhuş sınıfı :) Bir kızın öğretmenlerden birine aşık olması. Tabi benimde kızlarla aram iyi olunca tüm dedikodulara hakimim çoğunu yazmıştık. Daha birçoğu vardı sonunda okul el atınca korkup sildik sayfayı.
Bir şey dedim de sildim. Sonuçta itiraf kısmı tarafsız bölge :oops:

İşte itiraf dediğin böyle olur!!!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık