Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İtiraf Köşesi

Kendi kendime karşılıklı oturarak konuşuyorum ben. Hatta sayımız bazen 5 6 ya bile çıkıyor. 3 4 tanesi daha sohbete katılıyor.

@Onagh normal bir şey di mi bu? Bi sorunum yok? Herkes kendisiyle böyle konuşuyor karşılıklı?
:p
Aklıma Her ne kadar Ali Poy.'nun yazısının şiirleştirilmiş hali de olsa toplumda Can Yücel'in Davet şiiri olarak oturmuş şiir geldi;

Şunları bir araya toplayayım.
Bir güzel muhabbet edelim” diye düşündüm.

Mutfak işinden de anlarım.
Donattım sofrayı.
Bayağı uğraştım.
Hepsinin, ayrı ayrı ne
Yemekten, ne içmekten
Hoşlandığını iyi bilirim.
Bayağı da para gitti.

Birinin yediğini öbürü yemez.
Ötekinin içtiğini beriki içmez.
Dört kişilik sofra kurdum.

Mumları da yaktım.
Bak hepsi, Erick Satie severdi.
Hatırladım.
Müziği de ayarladım.

Geldiler.

20 yaşında ben,
35 yaşımda ben,
40 yaşımda ben ve
bugünkü ben dördümüz.

Birden yirmi yaşımı, otuz beş yaşımın karşısına oturttum.
Kırk yaşımın karşısına da, ben geçtim.
Yirmi yaşım, otuz beş yaşımı tutucu buldu.
Kırk yaşım ikisinin de salak olduğunu söyledi.

Yatıştırayım dedim.
“Sen karışma moruk” dediler. Büyük hır çıktı.
Komşular alttan üstten duvarlara vurdular.
Yirmi yaşım kırk yaşıma bardak attı.

Evin de içine ettiler.

Bende kabahat.
Ne çağırıyorsun tanımadığın adamları evine …

Geçen Ekşi'de bir entry görmüştüm. On yedi yaşında siyasetten zerre anlamayan kardeşim bile Sedat Peker'in videolarını açıp izliyor diye. Abin Ekşi yazarı mı? :d
Yok değildir herhalde. Ülkede bu ara herkes izliyor zaten. Herhangi bir 17 yaşındaki, yaşça biraz büyük biriyle bu senaryoyu yaşıyordur eminim :D

Bugün eskiden beri konuştuğum bir karşı cins arkadaşım hafif kıskançlık emareleri gösterdi. O kadar yıldan sonra başka bir kız gözünde beni geçmemeli şöyle de böyle de falan dedi. Daha önce en yakın arkadaşım falan demişliği de var.

Ama acı olan şey şu ki ben onun hakkında öyle şeyler hiç düşünmüyorum :(. Tamam muhabbetimin olduğu konuştuğum birisi ama daha fazlası yok yani. Ne doğrudüzgün ortak özelliğim var ne başka bir şey. Hayata bakış açılarımız çok zıt. Hatta onun çoğu zevkini zevksizlik olarak adlandırıyorum bunu yüzüne karşı da söylüyorum. Hatta bir ara dök içini dr bazı insanlar aşırı vasat, sıkıcı ve avam diye patlamıştım hedef aldığım kişi doğrudan oydu
En yakın arkadaş meselesine gelince, eh güvenilir birisi de yani tam olarak anlaşabildiğim söylenemez. Bu saatten başka bir kızın beni geçmesi alındırır falan demiş de kusura bakma seni çok rahat pek çokları geçebilir yani bunun seni kötü olmanla değil ikimizin ayrı dünya insanları olmamızla alakası var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık