Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Issho

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 275 83.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 55 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    330
Filo amirali olması gereken adamdır bir gecede darbeyle kutsal ejder saçmalığını ortadan kaldırır .Kendi kafasının dikine giden bir karakterdir emir alır sallamaz bu yüzden çoğunlukla kendini açıklamakla vakit kaybetmez salağa yatar kördür ama en iyi o görür.

Zatoichi filminin 2003 uyarlamasından esinlenseydi şöyle bir tip görecektik.

Shintaro Katsu'nun karizmaya bak bir de şu abiye bak. ?

Benim en sevdiğim amiraldir gerek gücü gerek adalet anlayışı ile muhteşem bir Denizcidir gücü konusunda bence serideki en güçlü 2. Paramecia tipi şeytan meyvesine sahip ve ve Haki'sinin de muhteşem bir seviyede olduğunu düşünüyorum diğer amiraller ile karşılaştırıldığında genelde en zayıf olarak düşünülüyor hatta bazen gördüğümüz diğer 3 amiralden çok daha zayıf olduğunu düşünen insanlar gördüm ben buna katılmıyorum ve bence diğer amirallerden zayıf olduğu düşünülmesinin 2 nedeni var:

1-) Seride Dressrosa arc'ın da tanıtıldı ve zaman-atlaması öncesi Amiraller tarafından ezilen karakterler Issho'nun karşısında varlık gösterebildi bu da Issho'nun diğer amirallerden güçsüz olduğu algısını yarattı ama bunun asıl sebebi Issho'nun zayıf olması değil tayfanın güçlenmiş olması.

2-) Issho, Dressrosa arc'ında tüm gücünü kullanmadı (tüm gücünden kastım Sakazuki'nin Beyazsakal'a yaptığı gibi) başından beri amacı Doflamingo'yu ifşalamaktı ve Luffy ve onun yanındakilere karşıda tüm gücünü kullanmadı çünkü Smoker'dan Crocodile'ı onun indirdiğini biliyordu ve Dressrosa'da da hareketlerini izledi ve onun gerçekten nasıl biri olduğunu çözmeye çalıştı amacının hiç bir zaman onu öldürmek olduğunu düşünmüyorum

Umarım Wano arc'ından sonraki savaşta Issho'yu tüm gücü ile savaşırken görürüz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık