Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Inuarashi & Nekomamushi

Sizce kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    144
Senin düşüncen katılmıyor olsam da saygı duyuyorum. Konuyu niye oraya geliyor anlamıyorum, Dof'un % 80 kazanacağı herhangi bir vs açsam anket tam tersini gösterir. Jack senpai dediği adam ile vs atamaz. Dofy joker yeraltı dünyasının lideri, Jack gibi daha niceleri abi diye peşinde dolanıyor, kim bilir.:D (Not: Sen Dofy dedin diye yazdım, sildim ama içimde kalacağına yazayım dedim. Konu dışı olmasın.)

Sence Fuji'nin diğer üçlüye karşı şansı var mı? Yani onları eşit mi görüyorsun?
Bilmem. Sen yerli yersiz gömüyorsun ya öyle içimden geldi grlişine bi tane :D Neyse kusura bakma artık.

Doflamingo'nun sana göre %80 kazanacağı vs ler vardır elbet fakat sonuç çok bariz değilse herkes aynı görüşte olmayabilir.

Fujitora'nın diğer üçlüye göre şansı olup olmayacağına karar vermek için erken ama boşuna seçilmemiştir değil mi? Aptal mı bu Sakazuki?

Ayrıca Doflamingo mu yer altı dünyasının lideri :D Abartmasan olmuyor di mi :/

Jack'ten daha güçlü olduğunu nereden biliyorsun.Adam 2 amirale birden saldırmış ama hala sağ durumda.Yakalanmamış üstelik.
Bu forumun genel sorunu amirallerin her dövüşü kazanabileceklerini düşünmeleri.Karşı tarafa hiç şans verilmiyor.Fakat mangada örneği var.Sabo vs İssho denk gitti.Kimin kazanacağı da belirsizdi ilerisinde.
Olabilir, sağ kurtuldu diye amirale karşı şansı var diyemem ben. Sabo vs'sinde ise kimin kazanacağı belliydi bence.

19 yıllık seride 2 kere amiral yenilmiş.Yenenlerden biri Yonkou ve KK dengi bir adam diğeri başka bir amiral.Ayıboğan örnek göstermeyin o olaya ben fiiller olarak bakıyorum.O kadar kolay geçilen ezilen bir mevki olsa Oda bunu Koramirallere yaptığı gibi her arc gösterirdi.Benim gözümde zirve karekterlerdir.Birinin parentez içi vardı Yonkou-Amiral > ALL benim olay budur Oda aksini çizene kadar böyledir.
O zaman Shiryuu gibi karakterler olur da yenerse çok üzüleceksin.Dövüşleri çok uzun sürdüğü için şimdiye kadar kimse karşısına almak istememiştir sadece.
Adamlar 10 gün dövüşebiliyor.Ama Bb tayfasının yenecek kadar güçleneceğini düşünüyorum.Keza Sabo yenecek.Bizim tayfa yenecek.Aşılamaz değil bu adamlar.Z olayı filler bile olsa bu mangakanın onayından geçmiştir.İmkansız bir durum olsaydı onaylamazdı.Sizin sorununuz imkansız olduğunu düşünmeniz.Dünyanın binbir hali var.Kuzan ne diyor dikkatsizlik ettim ondan yenildim diyor.

Bege üstünden fuji ye yürümek ne güzel :D
Onun üstünden yürümüyorum.Bege bu adamdan tırstıysa amiral ile arasında uçurum yoktur herhalde.Jack'i kaldırıp yere çalan adamların amirallerle arasında uçurum olmasını bekleyemezsin.

Çoğunluk anladığım kadarıyla Yonko>Amiral diyor.Peki sizce bu iki kavramın arasına kişi ve ya kişiler giremez mi?Bence girebilir. Yonko>X>Amiral gibi.Koca Op evreninde sadece 7 kişi mi çok ama çok güçlü?Daha Dragon var onun oluşumu var,Elbaf var,Wano var?

Çoğunluk anladığım kadarıyla Yonko>Amiral diyor.Peki sizce bu iki kavramın arasına kişi ve ya kişiler giremez mi?Bence girebilir. Yonko>X>Amiral gibi.Koca Op evreninde sadece 7 kişi mi çok ama çok güçlü?Daha Dragon var onun oluşumu var,Elbaf var,Wano var?
Girebilir elbette ama forum kabullenmek istemiyor.Sanılıyor ki yonko ile amiral arasında az bir fark var.Lordların belli bir seviyesi olmadığı için bu ikisi arasına dahil olan lordlar olabilir mesela.Keza Rayleigh'in gençliği amiral alıyormuş.Fakat bir yonko kadar güçlü müydü orası şüpheli.Bunun gibi örnekler çoğalabilir.Sanji'nin babası ile Wano Shogunu da bu iki seviye arasında olabilir.

Girebilir elbette ama forum kabullenmek istemiyor.Sanılıyor ki yonko ile amiral arasında az bir fark var.Lordların belli bir seviyesi olmadığı için bu ikisi arasına dahil olan lordlar olabilir mesela.Keza Rayleigh'in gençliği amiral alıyormuş.Fakat bir yonko kadar güçlü müydü orası şüpheli.Bunun gibi örnekler çoğalabilir.Sanji'nin babası ile Wano Shogunu da bu iki seviye arasında olabilir.
Ray nerde amiral alıyomuş göster de bilelim bizde. Yersiz yersiz Dof savunucan heralde uine. Zoro fanlarından daha beter çıktınız siz zdof fanları

Ray nerde amiral alıyomuş göster de bilelim bizde. Yersiz yersiz Dof savunucan heralde uine. Zoro fanlarından daha beter çıktınız siz zdof fanları
Genç olsam amirali halleder yanınıza gelirdim dedi ya bu adam.Amiral de bunun üzerine beni durdurduğun yetmiyor mu dedi.
Gençliği amiral alır.Alsın da bir zahmet kk sağ kolu.Efsane olarak bakılıyor adama.Ancak şimdinin yonkosu kadar güçlümüydü o zamanlar bilemiyoruz.

Yani dünya yonko ve amiraller etrafında dönmüyor.Amirali geçince merdiven basamağı gibi öbür seviyeye geçmiyorsun.

karolla

kendisi diyor. genç olsaydım onlara yardim edebilirdim diye. yani genç olsaydım hem kizaruyu hem kumayi aradan çıkarırdım diyor. garp rayleigh için marine 2 efsane ile bas edemez ben ilgileneceğim diyor. shaki rayleigh için o hepinizden 100 kat güçlü diyor. bu adam amirali alır ezer geçer. mfde burnu kanamayan kizaruya, direk yaşlı haliyle kesik atiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık