Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Inuarashi & Nekomamushi

Sizce kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    144
Di mi çünkü o amiral. :)
Evet, aynen öyle.
Mantıksal çıkarırım da şu şekilde. Doflamingo büyüktür veya eşittir Jack (Çünkü rütbe meselesi) Jack de büyüktür veya eşittir Neko+Inu (Çünkü G4 çok güçlü). Fuji de büyüktür Doffy olduğuna göre (Çünkü Sabo'nun yumrukları çok fena) bu dövüşün galibi Fuji. :)

Sabo ile kısa süreli mücadele etmiştir ve bir sonuç alamamştır. Dof'un oluşturduğu kuş kafesini ne ortadan kaldırmaya ne de durdurmaya gücü yetmiştir.

Bari konu tanıtımıında gömme şu adamı arkadaş. Konuya gelecek olursak sırayla dövüşeceklerse eğer fuji reis rahat bitirir ilk vs'yi, sonraki dövüş için 12 saate yakın çay kahve içer ve bekler. Diğer rakip gelince onu da alır rahat bir şekilde. Aynı anda dalsalar daha çekişmeli olabilirdi belki ama yine fuji alırdı gibi büyük ihtimalle bu anketi ama bu şekilde tek taraflı bir sonuç çıkar bence.

Evet, aynen öyle.
Mantıksal çıkarırım da şu şekilde. Doflamingo büyüktür veya eşittir Jack (Çünkü rütbe meselesi) Jack de büyüktür veya eşittir Neko+Inu (Çünkü G4 çok güçlü). Fuji de büyüktür Doffy olduğuna göre (Çünkü Sabo'nun yumrukları çok fena) bu dövüşün galibi Fuji. :)
Sabo'nun fiziksel gücünü gear 4 ile bir tutma da nasıl bir denklem kurarsan kur.Çünkü arada bariz fark var.Haki değil bedensel güç farkı.Adamın saldırıları İssho üzerinde gear 3 üstü bir etki bırakmadı.Neredeyse aynı.

@Monkey D. Dragon Ankete kararsızım seçeneği ekler misin, ben unutmuşum.

Adaş bende ne diyeceğimi bilmiyorum ama 3. seçenek olur gibi. İnu veya Neko ne olursa olsun Jack'e direnç gösterebildi. Jack ise Fuji'nin konvoyuna daldı ve Sengoku'da oradaydı. Öyle ya da böyle oradan sağ çıktı.

@Monkey D. Luffy O istediğin bir süre olmayacak maalesef. ( Dof'u ne kadar sevdiğini biliyorum ama bir süre idare et.)
Ekleyebilmişsin sanırım.

Fuji alır.Yakın mesafe de logia ya bile ne yapabileceğini gördük.Ayrıca kafese bir şey yapma niyeti olsa yapardı.Zaten yapsa kralın önünde eğilmezdi.Bunlar ayrı şeyler vs konusunda kafes ne alaka ? Daha önce bu kedi-köpek kafes'den kurtulmuş mu ? Neyse kör samuray tokatlar.

Tamam Neko ve İnu Jacka karşı zorlanmış olabilirler fakat ikisi birlikte saldırsa yine yenme şansları vardı ve Jack üstün dayanıklılığıyla baş edebildi.
Fujitora gözlem hakisi ve şeytan meyvesi sayesinde dayanabilir fakat Neko ve İnu ikilisi farklı yönlerden tüm güçlerini kullanırsa Fujitora yenilebilir.
Dükleri hafife almayın.

Her ne kadar ikiliyi sevsem de, Fuji'nin meyve onlara ters. Savaştıkları alanda hem meteor hem çekim kuvveti olacak. Jack karşı hareket ettikleri gibi Fuji'ye karşı hareket edebileceklerini sanmıyorum.Bu yüzden Fuji demek mantıklı seçim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık