Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İşlenmesini Dört Gözle Beklediğiniz Karakterler

Detaylı İşlenmesini En Fazla Beklediğiniz Karakterler?

• Kullanılan toplam oy
    231
Yine aynı mevzu yav. Xebec dediğimiz kişi gidip Kutsalların mekanına kafa atacak kadar akılsız demek ki... Daha komuta ettiği tayfa üyelerinin arasındaki çekişmeyi kontrol edemeyen adam; "elleri armut toplamayan hükümete" böylesine bir darbe planlıyorsa ne kadar akıllı olduğuna karar vermek zor olmasa gerek :d.

Böyle bir senaryo oluşturup, olaya saçma bir sınırlama getirirse; o saatten sonra yazarın, senaristliğinin vasatlığını kelimeyle ifade etmemize gerek kalmaz.

Senin bi' ağzının suyu aktı fdkjsjlkdfs.
Abi senle bakış açılarımız acayip zıtmış ya onu anladım ben şadpdpfpfpfpfpfpfpf
Yine aynı mevzu yav. Xebec dediğimiz kişi gidip Kutsalların mekanına kafa atacak kadar akılsız demek ki... Daha komuta ettiği tayfa üyelerinin arasındaki çekişmeyi kontrol edemeyen adam; "elleri armut toplamayan hükümete" böylesine bir darbe planlıyorsa ne kadar akıllı olduğuna karar vermek zor olmasa gerek :d.
Bunu bilemeyiz. Belki de cidden İmu'yu falan punduna getirecek denli ciddi bir planı vardı.

Böyle bir senaryo oluşturup, olaya saçma bir sınırlama getirirse; o saatten sonra yazarın, senaristliğinin vasatlığını kelimeyle ifade etmemize gerek kalmaz.
Yalnız senin vasatlık dediğin şey bir kurguyu oluştururken olması gereken temel kural gibi bir şey. Yani sınırsız bir güç oluşturursan onunla mücadele etmenin anlamı kalmaz. Mutlaka amalar eklemek gerekecek. Vega'nın 1 milyon tane deprem meyvesi yapıp 1 milyon robota eklemesini engelleyecek bir şeyler olması lazım.

Abi senle bakış açılarımız acayip zıtmış ya onu anladım ben şadpdpfpfpfpfpfpfpf

Bunu bilemeyiz. Belki de cidden İmu'yu falan punduna getirecek denli ciddi bir planı vardı.

Yalnız senin vasatlık dediğin şey bir kurguyu oluştururken olması gereken temel kural gibi bir şey. Yani sınırsız bir güç oluşturursan onunla mücadele etmenin anlamı kalmaz. Mutlaka amalar eklemek gerekecek. Vega'nın 1 milyon tane deprem meyvesi yapıp 1 milyon robota eklemesini engelleyecek bir şeyler olması lazım.
Adam karşısında Garp ve Roger olmasına rağmen savaşmış yav... Daha "adam Kutsallara saldırdı bir Amiral de gitmiştir" demiyorum bak. Hani "plan yaptı bir amiral gelince onu indiririm geri kalanı da tayfa halleder diye düşündü" düşüncesi yine anlaşılabilir de adam bildiğin kafa atmış kim var kim yok demeden.

Temel kural değil. Bir güç verirsin sınırını da verirsin ona "tamam" denir, ama adam yeni bir şey üretiyor. Üretilen şeyin hammaddesi bitmedikçe üretilmeye devam edilebilmesi lazım. "Üretilen şeyin şu gibi bir dezavantajı var" diye bir dipnot geçerse, ona da tamamım bu arada her ne kadar olmaması gerekse de.

O çok önemli değilmiş, Oda söyledi.
Merakımdan soruyorum oda nerde söylüyor bunu? Link atabilir misin?
Babası Dragon, dedesi Garp, kardeşi Ace olan bi karakterin annesinin önemsiz biri olma ihtimali yok. Garp'ın Luffy'nin babasını anlattığı kısmı hatırlarsan önemsiz biriymiş gibi anlatıyordu ama adam Dragon çıktı? Bence anneside seriye böyle giriş yapacak. Ayrıca annesi yaşıyor diye biliyorum. Herhalde boşa yaşamıyordur?. Annesinin yaşıyor olmasının ve gösterilmemiş olmasının bi anlamı var. Bu da Oda'nın kadını hikayeye nasıl yedireceğine karar vermemiş olması.

O da olabilir ya da misal sınırsız üretim olacakken bizimkiler fabrika patlatıp vegayı kaçırırlar falan. Gerçi kurgunun tekrar etmesi olur o zman dkddk
Ahjhajhsak bu kafama daha çok yattı. Sonuçta kurgu tekrarı One Piece'te olmayan bir şey değil. Neyse konu kirlenmesin daha fazla :d.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık