Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İşlenmesini Dört Gözle Beklediğiniz Karakterler

Detaylı İşlenmesini En Fazla Beklediğiniz Karakterler?

• Kullanılan toplam oy
    231

Silinmiş Üye

La bir git. O bilimle hükümet kopekliği yaptın, silah yaptın.

Senin yaptığın silah yüzünden bak ne oldu Hancock'umuza.

Mutlu musun?
Ben Reijuyu daha çok seviyorum. Bilimin yarattığı kadın varken napam kasıntı hancock'u mehhh :artiz:

Bunun projelere ayrılan bütçelerle dünyada aç adam kalmaz, dünya barışı olurdu. Zaten çoğunu bozuk, hatalı yapıyor boşa gidiyor paracıklar. Bu yeni silaha da Luffy tek atarsa olaya gel.

Bunun projelere ayrılan bütçelerle dünyada aç adam kalmaz, dünya barışı olurdu. Zaten çoğunu bozuk, hatalı yapıyor boşa gidiyor paracıklar. Bu yeni silaha da Luffy tek atarsa olaya gel.
Goa'da millet çöplüklerde ölürken Vega anca silah, yapay meyve falan yapsın paraları cukkalasın.

Bilim adamı değil silah simsarı.

Ben Reijuyu daha çok seviyorum. Bilimin yarattığı kadın varken napam kasıntı hancock'u mehhh

Makineleşmiş zihin doğal mis gibi kadınlar varken yapayı tercih eder normaldir.

Silinmiş Üye

Hacı o silah savaş lordları yerini alacak diye yapıldı bakalım. Bir Mihawk gelip Luffy'den tek yemez. Öyle bir şey olursa yatacak yerin yok.
Yok yaov. Luffyden kim tek yemiş onlar yesin :(

Goa'da millet çöplüklerde ölürken Vega anca silah, yapay meyve falan yapsın paraları cukkalasın.

Bilim adamı değil silah simsarı.
Onlar Allah'a karşı gelmiş ve çarpılmış benle ne alakası var lan. Eyi en azından silah ve meyve yaptığımı kabullenen biri var. Bir bir doğru yola geliyor millet.

Makineleşmiş zihin doğal mis gibi kadınlar varken yapayı tercih eder normaldir.
Makine yorulmaz, dırdır yapmaz peki ya hancock ? Iyy gudubet karı

Malum parti deyince de kızıyor bazıları :(

Onlar Allah'a karşı gelmiş ve çarpılmış benle ne alakası var lan. Eyi en azından silah ve meyve yaptığımı kabullenen biri var. Bir bir doğru yola geliyor millet.

Din sömürüsü

Makine yorulmaz, dırdır yapmaz peki ya hancock ? Iyy gudubet karı
Kadın düşmanlığı. Kadınlar makine olmak mı zorunda? Onlar da insan.

Hayaller Tony Stark

Gerçekler Selçuk Bayraktar

:S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık